Tallinna Bachi muusika festival bachFest Tallinna Bachi muusika festival Kõigi aegade suurima helilooja, Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on ilus ja helge uusaastatervitus kõigile linnaelanikele ja külalistele. bachFest kontserdid toimuvad Tallinna ajaloolistes kontserdipaikades – Niguliste muuseum-kontserdisaalis, Jaani kirikus, Kadrioru lossis ja Estonia Kontserdisaalis. Festivali kunstiline juht on Prof. Andres Uibo Festivalil osalevad ka kammerkoor Collegium Musicale ja festivaliorkester Concerto bachFest Tallinna Bachi muusika festival bachFest
ENG / EST / RUS

Tallinna Bachi muusika festival bachFest

1.-7. jaan. 2020 Tallinn

Kõigi aegade suurima helilooja, Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on ilus ja helge uusaastatervitus kõigile linnaelanikele ja külalistele.
bachFest kontserdid toimuvad Tallinna ajaloolistes kontserdipaikades – Niguliste muuseum-kontserdisaalis, Jaani kirikus, Kadrioru lossis ja Estonia Kontserdisaalis.
Festivali kunstiline juht on Prof. Andres Uibo

Tallinna Bachi muusika festival bachFest

Festivali korraldaja:
Ars Musica Estonica

(+372) 56 88 38 28

www.arsmusica.ee

 

Festivali suurtoetaja:
Tallinna Kultuuriväärtuste Amet

 

Tallinna Jaani kirikus, Niguliste muuseum-kontserdisaalis ja Estonia kontserdisaalis toimub nädala jooksul kokku 13 kontserti, kus esinevad ligi 30 solisti, nende hulgas organistid Piret Aidulo, Ulla Krigul, Aivars Kalºjs, Tiit Kiik, Edouard Oganessian, Hartmut Rohmeyer, Tomi Satomaa, Andres Uibo. Uusaastakontserdi „Kuldne trompet“ solistiks on trompetist Priit Aimla.

J.S.Bachi kantaatides laulavad Arete Teemets (sopran), Ka Bo Chan (kontratenor),Endrik Üksvärav (tenor), Kristjan Kannukene (tenor) ja Andreas Väljmäe (bass).

Kontsertidel „Bach ja pojad“ ning „BachFest gala“  soleerivad Mari-Liis Uibo ja Arvo Leibur (viiul), Aare Tammesalu (tšello), Ivo Sillamaa (haamerklaver), Lembit Orgse (klavessiin), Oksana Sinkova (flööt), Neeme Punder (traversflööt), Olev Ainomäe (oboe), Peeter Sarapuu (fagott),  Kristi Mühling (kannel), Kirill Ogorodnikov (kitarr).

Festivalil osalevad ka kammerkoor Collegium Musicale ja festivaliorkester Concerto bachFest.

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna Bachi muusika festival

Tallinna Bachi muusika festival

Festivali korraldaja: Ars Musica Estonica (+372) 56 88 38 28 es1 = 'mailto:info'; es2 = ';@arsmusica ee'; ts1 = 'info@arsmu'; ts2 = 'sica.ee'; document Kõigi aegade suurima helilooja, Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on ilus ja helge uusaastatervitus kõigile linnaelanikele ja külalistele.bachFest kontserdid toimuvad Tallinna ajaloolistes kontserdipaikades – Niguliste muuseum-kontserdisaalis, Jaani kirikus, Kadrioru lossis ja Estonia Kontserdisaalis.Festivali kunstiline juht on Prof. Andres Uibo

Tallinna Bachi muusika festival bachFest

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »