Eesti muusika päevad Eesti muusika päevad Eesti Muusika Päevad (EMP) on ligi 40 aastat olnud üks olulisemaid siinsete heliloojate loomingule keskenduv festival. EMP tasakaalustab kodumaist välismaisega, kammerlikkust mastaapsusega ning festivali kavadest leiab aasta aastalt üha enam ¾anri- ja stiilideülest. Seetõttu võib ka EMP-i publiku hulgast leida üsna erineva maitse, kuid tundliku kõrva ja meelega kuulajaid. Festivalil saab kuulda eesti heliloojate värskeimat loomingut. ee Eesti muusika päevad
ENG / EST / RUS

Eesti muusika päevad

12.-19. aprillil 2018 Tallinn

Eesti Muusika Päevad (EMP) on ligi 40 aastat olnud üks olulisemaid siinsete heliloojate loomingule keskenduv festival. EMP tasakaalustab kodumaist välismaisega, kammerlikkust mastaapsusega ning festivali kavadest leiab aasta aastalt üha enam ¾anri- ja stiilideülest. Seetõttu võib ka EMP-i publiku hulgast leida üsna erineva maitse, kuid tundliku kõrva ja meelega kuulajaid. Festivalil saab kuulda eesti heliloojate värskeimat loomingut.

Eesti muusika päevad

Korraldaja:
Eesti Heliloojate Liit
+3726466536

www.eestimuusikapaevad.ee

12.-19. Aprill 2018a.

festivali teema “Püha”

 

Eesti Heliloojate Liit on korraldanud nüüdismuusika festivali EESTI MUUSIKA PÄEVAD alates 1979. aastast. Tegemist on vanima ning järjepidevama uue muusika festivaliga Eestis, millest on aastakümnete jooksul kujunenud välja vaieldamatult ülioluline platvorm ja väljund Eesti heliloojatele, uuemale heliloomingule ja selle kasvule. Ainulaadseks muudab festivali programmis esindatud spetsiaalselt Eesti Muusika Päevadeks valminud esiettekannete rohkus, millest ligi kolmveerand moodustavad Eesti heliloojate uudisteosed.

 

Festivali eesmärk on tutvustada meie riigi erinevate põlvkondade loomingulist tegevust nii Eesti kui ka rahvusvahelisele publikule. Anda võimalus Eesti heliloojatele luua uut muusikat ning interpreetidele täiendada oma püsirepertuaari. Tuua publiku fookusesse Eesti tippheliloojad, muusikakollektiivid ja interpreedid. Pakkuda festivali külalistele ajakohast ja kvaliteetset läbilõiget Eesti nüüdismuusikast, luues võimaluse muusikaekspordiks ja koostööks rahvusvahelisel areenil. Meelitada uut publikut ja koolinoori tutvuma Eesti nüüdismuusika  helimaailmaga.  

 

lisa info:

eestimuusikapaevad.ee

Eerika Mark, produtsent

533 27 335

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Eesti muusika päevad

Eesti muusika päevad

Korraldaja: Eesti Heliloojate Liit +3726466536 es1 = 'mailto:helilo'; es2 = '11;jate liit@gm'; es3 = 'ail.com'; ts1 = 'heliloojate.lii&'; ts2 = '#x74;@gmail Eesti Muusika Päevad (EMP) on ligi 40 aastat olnud üks olulisemaid siinsete heliloojate loomingule keskenduv festival. EMP tasakaalustab kodumaist välismaisega, kammerlikkust mastaapsusega ning festivali kavadest leiab aasta aastalt üha enam ¾anri- ja stiilideülest. Seetõttu võib ka EMP-i publiku hulgast leida üsna erineva maitse, kuid tundliku kõrva ja meelega kuulajaid. Festivalil saab kuulda eesti heliloojate värskeimat loomingut.

Eesti muusika päevad

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »