Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb'' Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Saaremaa külje all väikesel Muhu saarel asutati festival 1997. Ettevõtmise esmane mõte ja eesmärk on saare hapra, kuid sügava kultuuripärandi hoidmine, arendamine ja tutvustamine, samas seda ka maailmakultuuriga sidudes. Muusikat ilmestavad audiovisuaalsed programmid, kontserdikavad liiguvad klassika, d¾ässi ja world music’i vahel, ent ajalooliste juurte ja kaasaja kunstipüüdluste vaheline side kasvab pidevalt. Festivali asutaja ja hing on siitmailt pärit tuntud Eesti saksofonist Villu Veski Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''
ENG / EST / RUS

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''

30. juunil - 3. juulil 2022 Muhu saar

Saaremaa külje all väikesel Muhu saarel asutati festival 1997. Ettevõtmise esmane mõte ja eesmärk on saare hapra, kuid sügava kultuuripärandi hoidmine, arendamine ja tutvustamine, samas seda ka maailmakultuuriga sidudes. Muusikat ilmestavad audiovisuaalsed programmid, kontserdikavad liiguvad klassika, d¾ässi ja world music’i vahel, ent ajalooliste juurte ja kaasaja kunstipüüdluste vaheline side kasvab pidevalt.

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''
Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''

Festivali korraldab Eesti Saarte Kultuuriühendus
kunstiline juht on Villu Veski

www.juujaab.ee

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''
Fotod: Jaanar Nikker

Maailma on toonud väikesaarele enam kui 400 tunnustatud muusikut Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, USAst, Taanist, Austraaliast, Saksamaalt, Venemaalt, Prantsusmaalt, Brasiiliast, Mongooliast, Hawailt. Üritused toimuvad Muhu ajaloolistes paikades: Muhu Muusikatalu festivalialal, Pädaste Mõisas ja Muhu kirikutes. Festivali asutaja ja hing on siitmailt pärit tuntud Eesti saksofonist Villu Veski.

Juuli 2022
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28293031
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu

Festivali korraldab Eesti Saarte Kultuuriühendus kunstiline juht on Villu Veski es1 = 'mailto:info@juuj'; es2 = 'aab.ee'; ts1 = 'info@juujaab'; ts2 = '.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); info[no-Smpam)@juujaab.ee www Saaremaa külje all väikesel Muhu saarel asutati festival 1997. Ettevõtmise esmane mõte ja eesmärk on saare hapra, kuid sügava kultuuripärandi hoidmine, arendamine ja tutvustamine, samas seda ka maailmakultuuriga sidudes. Muusikat ilmestavad audiovisuaalsed programmid, kontserdikavad liiguvad klassika, d¾ässi ja world music’i vahel, ent ajalooliste juurte ja kaasaja kunstipüüdluste vaheline side kasvab pidevalt.

Muhu tulevikumuusika festival ''Juu Jääb''

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »