Rahvusvaheline J. Mravinski nim muusikafestival Rahvusvaheline J Mravinski nim Meenutamaks XX Sajandi ühe väljapaistvama dirigendi Jevgeni Mravinski viibimist Narvas ja Narva-Jõesuus, korraldab Narva Linna sümfooniaorkester ja Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond alates 1995. a. iga-aastast rahvusvahelise muusikafestivali. Projekti kunstiline juht on Narva Linna Sümfooniaorkestri dirigent Anatoli ©t¹ura. Sümfoonilise-, kammer- ja koorimuusika kontserdid toimuvad Ida-Virumaa linnades. Klaverikontserdid nr 3 ja nr 4 Rahvusvaheline J. Mravinski nim muusikafestival
ENG / EST / RUS

Rahvusvaheline J. Mravinski nim muusikafestival

29. märtsil - 26. aprillil 2020 Narva

Meenutamaks XX Sajandi ühe väljapaistvama dirigendi Jevgeni Mravinski viibimist Narvas ja Narva-Jõesuus, korraldab Narva Linna sümfooniaorkester ja Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond alates 1995.a. iga-aastast rahvusvahelise muusikafestivali.
Projekti kunstiline juht on Narva Linna Sümfooniaorkestri dirigent Anatoli ©t¹ura. Sümfoonilise-, kammer- ja koorimuusika kontserdid toimuvad Ida-Virumaa linnades.

Rahvusvaheline J. Mravinski nim muusikafestival

Festivali korraldab Narva linn

Kunstiline juht on Anatoli Štšura

Traditsionaalselt toimub festivali raames kontsert ka Tallinnas. Nimetatud projekti raames on kümne aasta vältel osalenud inerpreedid Eestist, Venemaalt, Soomest, Rootsist, Inglismaalt, Saksamaalt, Austraaliast ja Ekvadorist. Festivali raames korraldati näitusi Narva Linnuses ja loomingulis-teaduslikke konverentse.
Festivali aukülaliseks on dirigendi lesk, Venemaa teeneline näitleja Aleksandra Vavilina-Mravinskaja, kes on ka Sankt-Peterburi J.Mravinski ühingu president ja Sankt-Peterburi Konservatooriumi professor.
Festival soodustab Narva linna tähtsustamist, esiletoomist Ida-Virumaa kultuurilisel taustal ja  eesti, vene kultuuri integreerumist läbi solistide ja orkestri esituskultuuri, akadeemilise muusikakultuuri arengut regioonis.

2020a. festivali plakat on

pdf SIIN! (.pdf 1,9Mb).
FESTIVAL 2020:
 
 
29. märts 17.00
Geneva kontserdimaja
Festivali avamine
 
Michael Foyle (viiul)Narva Linna Sümfooniaorkester
DirigentToomas Vavilov
Beethoven. sümfoonia nr. 7 Tšaikovski.viiulikontsert D-duur
 
31. märts 19.00 Tallinna raekoda
01. aprill 19.00 Geneva kontserdimaja
Tanejevi nim. keelpillikvartett
Ilja Kozlov (viiul)
Dmitri Korjavko (viiul)
Deniss Gontšar (viooa)
Dmitri Jerjomin (tšello)
Beethoven, Šostakovišt, Tšaikovski
 
05. aprill 17.00 Sillamäe Kultuurikeskus
11. aprill 17.00 Valge saal Narva-Jõesuu
12. aprill 17.00 Geneva kontserdimaja
Oksana Ševtšenko (klaver)
Beethoven, Liszt, Grieg, Mussorgski
 
25. aprill 17.00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
26. aprill 17.00 Geneva kontserdimaja
Irina Zahharenkova (klaver)
Narva Linna Sümfooniaorkester
Dirigent Anatoli Štšura
Tšaikovski. Panoraam balletist „Uinuv kaunitaar“
Beethoven. Klaverikontserdid nr 3 ja nr 4
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Rahvusvaheline J Mravinski nim

Rahvusvaheline J Mravinski nim

Festivali korraldab Narva linn es1 = 'mailto:kult'; es2 = 'uur@narva.e'; es3 = 'e'; ts1 = 'kultuur@n&'; ts2 = '#97;rva.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); kult[no-Smpam)uur@narva.ee Kunstiline juht on Anatoli Štšura Traditsionaalselt toimub festivali raames kontsert ka Tallinnas Meenutamaks XX Sajandi ühe väljapaistvama dirigendi Jevgeni Mravinski viibimist Narvas ja Narva-Jõesuus, korraldab Narva Linna sümfooniaorkester ja Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond alates 1995.a. iga-aastast rahvusvahelise muusikafestivali.Projekti kunstiline juht on Narva Linna Sümfooniaorkestri dirigent Anatoli ©t¹ura. Sümfoonilise-, kammer- ja koorimuusika kontserdid toimuvad Ida-Virumaa linnades.

Rahvusvaheline J. Mravinski nim muusikafestival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »