Muusikafestival SügisFest Muusikafestival SügisFest Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) muusikafestival SügisFest ühendab tervet EMTA-t ja toob ühe oktoobrikuu nädala jooksul kokku muusika interpretatsiooni, heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ning kaasaegsete etenduskunstide tudengid ja õppejõud. Festival annab publikule hea ülevaate sellest mitmetahulisest tööst, mida Eesti ainsas muusikakõrgkoolis tehakse. Lisaväärtusena tuuakse festivalilavale ka külalisi välisriikidest, mis pakub rikastavaid kogemusi nii kaasategevatele tudengitele kui ka publikule. Festivali kavast leiab nii kontserte ja etendusi kui ka töötubasid ja seminare. Festivali programmist leiab nii kontserte, etendusi kui ka õpitubasid Muusikafestival SügisFest
ENG / EST / RUS

Muusikafestival SügisFest

19.-24. okt. 2018 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) muusikafestival SügisFest ühendab tervet EMTA-t ja toob ühe oktoobrikuu nädala jooksul kokku muusika interpretatsiooni, heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ning kaasaegsete etenduskunstide tudengid ja õppejõud. Festival annab publikule hea ülevaate sellest mitmetahulisest tööst, mida Eesti ainsas muusikakõrgkoolis tehakse. Lisaväärtusena tuuakse festivalilavale ka külalisi välisriikidest, mis pakub rikastavaid kogemusi nii kaasategevatele tudengitele kui ka publikule. Festivali kavast leiab nii kontserte ja etendusi kui ka töötubasid ja seminare.

Muusikafestival SügisFest
Muusikafestival SügisFest

Korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Vaata festivali programmi ema.edu.ee

19.-24. oktoobrini 2018 leiab aset Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikafestival SügisFest. See tervet EMTA-t ühendav festival, mis tänavu toimub juba 19. korda, toob kokku muusika interpretatsiooni, heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide tudengid ja õppejõud ning pakub kuulajale läbilõiget Eesti ainsa muusikakõrgkooli mitmetahulisest tööst. Festivali programmist leiab nii kontserte, etendusi kui ka õpitubasid.

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Muusikafestival SügisFest

Muusikafestival SügisFest

Korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Vaata festivali programmi ema edu Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) muusikafestival SügisFest ühendab tervet EMTA-t ja toob ühe oktoobrikuu nädala jooksul kokku muusika interpretatsiooni, heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ning kaasaegsete etenduskunstide tudengid ja õppejõud. Festival annab publikule hea ülevaate sellest mitmetahulisest tööst, mida Eesti ainsas muusikakõrgkoolis tehakse. Lisaväärtusena tuuakse festivalilavale ka külalisi välisriikidest, mis pakub rikastavaid kogemusi nii kaasategevatele tudengitele kui ka publikule. Festivali kavast leiab nii kontserte ja etendusi kui ka töötubasid ja seminare.

Muusikafestival SügisFest

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »