Birgitta festival Birgitta festival Birgitta Festival ühendab keskaegse kloostri hämara võlu tänapäeva muusikateatri viimase sõnaga. Lähiriikide ainus muusikateatri festival on Tallinna tunnusfestival, mis toimub igal aastal augustis Pirita kloostri varemete vahele ehitatud ooperimajas. Klooster saab festivali ajaks peale katuse, saalis on tõusuga tooliread ja mugavad istmed, etendustel on eesti- ja inglisekeelsed subtiitrid Birgitta festival
ENG / EST / RUS

Birgitta festival

7.-15. augustil 2020 Tallinn, Pirita

Birgitta Festival ühendab keskaegse kloostri hämara võlu tänapäeva muusikateatri viimase sõnaga. Lähiriikide ainus muusikateatri festival on Tallinna tunnusfestival, mis toimub igal aastal augustis Pirita kloostri varemete vahele ehitatud ooperimajas.

Birgitta festival

http://www.filharmoonia.ee/birgitta 
Toimumiskoht: Pirita klooster
Festivali korraldaja: Tallinna Filharmoonia
www.filharmoonia.ee

2005. aastal alanud festival toob publiku ette maailma muusikateatri erinevad ilmingud, näitab selle ¾anri rikkust ja mitmekesisust. Kavas on ooperit, balletti, lavastatud oratooriume, etnilis-religioosseid lavastusi, kaasaegse tantsu etendusi, muusikalise huumori ¾anrit jne. See on kõige mahukam ja rikkalikumat kava pakkuv festival lähiriikides.

Festival on toonud publiku ette teatreid ja esinejaid kogu maailmast: Kanadast ja Taiwanilt, Euroopast ja Venemaalt. Nende hulgas on sellised muusikateatri tipud nagu Komische Oper Berliinist ja Opera North Inglismaalt.

Iidsed kloostrimüürid loovad erilise atmosfääri ja võimaldavad etenduse vaheajal uurida sajandivanuseid kloostrikäike, keskaegset kalmistut ja jalutada varemete vahel. Hämaruse saabudes süüdatud tõrvikud muudavad ümbruskonna eriti kauniks ning salapäraseks.

Klooster saab festivali ajaks peale katuse, saalis on tõusuga tooliread ja mugavad istmed, etendustel on eesti- ja inglisekeelsed subtiitrid.

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Birgitta festival

Birgitta festival

http://www filharmoonia Birgitta Festival ühendab keskaegse kloostri hämara võlu tänapäeva muusikateatri viimase sõnaga. Lähiriikide ainus muusikateatri festival on Tallinna tunnusfestival, mis toimub igal aastal augustis Pirita kloostri varemete vahele ehitatud ooperimajas.

Birgitta festival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »