Corelli Music festival ''Tallinna tornid'' Corelli Music festival ''Tallinna Uus kilukarbisiluett ja säravad esinejad! Corelli Music ühendab festivalil „Tallinna tornid" iidse linna erinevate aegade tornid tänapäeva kunstitippude loominguga ning tutvustab linna kuulsat ja täienenud „kilukarbisiluetti" seestpoolt läbi eri ajastute muusika. Euroopa Kultuuripealinna Tallinn 2011 programmist alguse saanud omanäoline festival rõõmustab publikut juba kaheksandat korda. Selle aasta säravad esinejad toovad armsa pealinna kirikutesse ja kuulsaimasse linnamüüritorni muusikat alates renessansi- ja barokajast läbi klassikaliste oreliteoste kuni kaasaegsete jazzimprovisatsioonideni. Suvelõpu sumedatel õhtutel saab nautida kontratenori ja kitarri kaunist duetti, isa ja tütre võluvat koosmusitseerimist ning vaimustavat orelimuusikat. ee Corelli Music festival ''Tallinna tornid''
ENG / EST / RUS

Corelli Music festival ''Tallinna tornid''

23.-25. augustil 2018 Tallinn

Uus kilukarbisiluett ja säravad esinejad!

Corelli Music ühendab festivalil „Tallinna tornid" iidse linna erinevate aegade tornid tänapäeva kunstitippude loominguga ning tutvustab linna kuulsat ja täienenud „kilukarbisiluetti" seestpoolt läbi eri ajastute muusika.

Euroopa Kultuuripealinna Tallinn 2011 programmist alguse saanud omanäoline festival rõõmustab publikut juba kaheksandat korda. Selle aasta säravad esinejad toovad armsa pealinna kirikutesse ja kuulsaimasse linnamüüritorni muusikat alates renessansi- ja barokajast läbi klassikaliste oreliteoste kuni kaasaegsete jazzimprovisatsioonideni. Suvelõpu sumedatel õhtutel saab nautida kontratenori ja kitarri kaunist duetti, isa ja tütre võluvat koosmusitseerimist ning vaimustavat orelimuusikat.

Corelli Music festival ''Tallinna tornid''

Festivali korraldaja:
Corelli Music

www.corelli.ee

N, 23.08.2018

*19.00 Püha Vaimu kirik (Pühavaimu 4, Tallinn)

 

Kontsert „Nocturnal. Dowland and Shakespeare"

ESINEJAD: Ivo Posti (kontratenor) ja Kristo Käo (kitarr)

KAVA: Imelised laulud kontratenorile inglise renessanss- ja barokkmuusikast (J. Dowland, Th. Morley, H. Purcell jt) ning osad B. Britteni kuulsast soolokitarriteosest "Nocturnal. After Dowland". Meeleolukas õhtukontsert iidse kiriku võlvide all.

 

PILETID: 10 / 7* € Piletilevist ja võimalusel tund enne algust kohapeal

 

 

R, 24.08.2018

* 19.00 Kiek in de Kök (Komandandi tee 2, Tallinn)

 

Kontsert „Duo de la Soirée“

ESINEJAD: Liis Lutsoja (viiul) ja Jaak Lutsoja (akordion)

KAVA: Isa ja tütre akordioni ja jazzviiuli müstiline kõlamaailm, mis ei jäta külmaks ühtki kuulajat. Omanäoline põnev muusikaline kooslus esitab kuulsaimas linnamüüritornis nii omaloomingut kui ka seadeid prantsuse valssidest Kariibi mere saarte muusikani.

 

PILETID: 10 / 7* € Piletilevist ja võimalusel tund enne algust kohapeal

 

 

L, 25.08.2018

*16.00 Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9, Tallinn)

Koostöös Tallinna Kultuuriööga

 

Kontsert „Orelimuusikat läbi mitme sajandi”

ESINEJA: Aivar Sõerd (orel)

KAVA: Vaimustav orelikontsert klassikaliste muusikapärlitega barokiaja meistritest romantismini (G. Jullien, F. Tunder, C. Franck, J.S. Bach, D. Buxtehude, R. Tobias jt). Meeldiv lõunapaus kauni muusikaga, mida pakub Riigikogu liige ning hiljuti Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrikraadi omandanud muusik Aivar Sõerd.

 

Sissepääs vaba annetuse alusel festivali toetuseks

 

Korraldaja: Corelli Music

Lisainfo:

www.corelli.ee

www.fb.com/corellimusic

 

 

PILETID: 10.- / 7.- * Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal

 

TOETAJPILETID: 25 €, 35 €, 50 € on suureks abiks kontsertide korraldamisel, tagavad Corelli muusikute suure tänu ja koha esiridades.

 

*Sooduspiletid (piiratud koguses): pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige.

 

NB! SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist erisoodustus.

Vaata täpsemalt www.serk.ee

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Corelli Music festival ''Tallinna

Corelli Music festival ''Tallinna

Festivali korraldaja: Corelli Music es1 = 'mailto:info@'; es2 = 'corelli.e&'; es3 = '#101;'; ts1 = 'info@core&'; ts2 = '#x6c;li.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); info[no-Smpam)@corelli.ee www Uus kilukarbisiluett ja säravad esinejad!Corelli Music ühendab festivalil „Tallinna tornid" iidse linna erinevate aegade tornid tänapäeva kunstitippude loominguga ning tutvustab linna kuulsat ja täienenud „kilukarbisiluetti" seestpoolt läbi eri ajastute muusika. Euroopa Kultuuripealinna Tallinn 2011 programmist alguse saanud omanäoline festival rõõmustab publikut juba kaheksandat korda. Selle aasta säravad esinejad toovad armsa pealinna kirikutesse ja kuulsaimasse linnamüüritorni muusikat alates renessansi- ja barokajast läbi klassikaliste oreliteoste kuni kaasaegsete jazzimprovisatsioonideni. Suvelõpu sumedatel õhtutel saab nautida kontratenori ja kitarri kaunist duetti, isa ja tütre võluvat koosmusitseerimist ning vaimustavat orelimuusikat.

Corelli Music festival ''Tallinna tornid''

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »