EMTA kutsub: 18 - 21 märts IV vanamuusikafestival “Ceciliana” EMTA kutsub: 18 - Laupäeval, 18. märtsil saab alguse juba neljas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vanamuusikafestival “Ceciliana”, kus kohtuvad inglise, vene, hollandi ja eesti muusikud. Nagu ikka on olulisel kohal nii hinnatud õppejõudude kui ka tudengite koostöö eri kõrgkoolidest. Toimub noorte muusikaõppurite klavessiinikonkurss ning tähistatakse Euroopa vanamuusika päeva. Festivali kunstiline juht, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia varajase muusika keskuse juhataja ning hinnatud interpreet Imbi Tarum: “Vanamuusikafestivali Ceciliana teeb eriliseks see, et ta on tudengikeskne ja meie akadeemiakeskne. Püüame luua uusi sidemeid teiste muusikakõrgkoolidega, mis omakorda on tähtis osa õppetööst ja oluline ka kunstilises tegevuses laiemalt. Festival annab võimaluse nii meistrikursuste kui ühiste musitseerimiste kaudu, kus tudengid koos õppejõududega väljapoolt ja meilt, kohe praktikas ennast ühiselt proovile panna. ” Vanamuusikafestival Ceciliana toimub 18. 03-21. 03. 2017 Tallinnas, enamik kontserte on publikule tasuta. Programm: 18. 03 kl 13 / EMTA orelisaal / Tasuta "Parim noor instrumentalist 2017" Klavessiinikonkurss noortele muusikaõppuritele Koostöös Eesti Muusikakoolide Liiduga 18. 03 kl 19 / EMTA kammersaal / Tasuta Denis Severin (tšello, Venemaa/Šveits) Kontsert-loeng "J. S. Bachi tšellosüidid" Kavas J. S. Bach, V. Silvestrov 19. 03 kl 17 / Kadrioru Kunstimuuseum / 10/7 € "Isa, poeg ja ristiisa” Ashley Solomon (traversflööt, Inglismaa), Imbi Tarum (klavessiin) Kavas J. S. Bach, C. P. E. Bach, G. P. Telemann Koostöös Kadrioru Lossimuusikaga 20. 03 kl 19 / EMTA kammersaal / Tasuta Bart van Oort ja Petra Somlai (haamerklaver, Holland) Kavas W. A. Mozart, J. L. Dussek 21. 03 / EMTA / Tasuta Vanamuusikapäeva tähistamine kl 17 EMTA orelisaal EMTA barokkorkester, solist Lisanne Altrov (barokkviiul) Kavas A. Vivaldi, C. P. E. Bach, J. -B. Lully kl 19 / EMTA kammersaal Ansambel Floridante Kavas E. de la Guerre, J. S. Bach Lisainfo: Imbi Tarum Festivali kunstiline juht Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Mob: 5511406 www. ema. edu. ee EMTA kutsub: 18 - 21 märts IV vanamuusikafestival “Ceciliana”
ENG / EST / RUS

EMTA kutsub: 18 - 21 märts IV vanamuusikafestival “Ceciliana”

19. märtsil 2017

Laupäeval, 18. märtsil saab alguse juba neljas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vanamuusikafestival “Ceciliana”, kus kohtuvad inglise, vene, hollandi ja eesti muusikud. Nagu ikka on olulisel kohal nii hinnatud õppejõudude kui ka tudengite koostöö eri kõrgkoolidest. Toimub noorte muusikaõppurite klavessiinikonkurss ning tähistatakse Euroopa vanamuusika päeva.

Festivali kunstiline juht, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia varajase muusika keskuse juhataja ning hinnatud interpreet Imbi Tarum: “Vanamuusikafestivali Ceciliana teeb eriliseks see, et ta on tudengikeskne ja meie akadeemiakeskne. Püüame luua uusi sidemeid teiste muusikakõrgkoolidega, mis omakorda on tähtis osa õppetööst ja oluline ka kunstilises tegevuses laiemalt. Festival annab võimaluse nii meistrikursuste kui ühiste musitseerimiste kaudu, kus tudengid koos õppejõududega väljapoolt ja meilt, kohe praktikas ennast ühiselt proovile panna.”

Vanamuusikafestival Ceciliana toimub 18.03-21.03.2017 Tallinnas, enamik kontserte on publikule tasuta.

Programm:

18.03 kl 13 / EMTA orelisaal / Tasuta
"Parim noor instrumentalist 2017"
Klavessiinikonkurss noortele muusikaõppuritele
Koostöös Eesti Muusikakoolide Liiduga


18.03 kl 19 / EMTA kammersaal / Tasuta
Denis Severin (tšello, Venemaa/Šveits)
Kontsert-loeng "J. S. Bachi tšellosüidid"
Kavas J. S. Bach, V. Silvestrov


19.03 kl 17 / Kadrioru Kunstimuuseum / 10/7 €
"Isa, poeg ja ristiisa”
Ashley Solomon (traversflööt, Inglismaa), Imbi Tarum (klavessiin)
Kavas J. S. Bach, C. P. E. Bach, G. P. Telemann
Koostöös Kadrioru Lossimuusikaga


20.03 kl 19 / EMTA kammersaal / Tasuta
Bart van Oort ja Petra Somlai (haamerklaver, Holland)
Kavas W. A. Mozart, J. L. Dussek


21.03 / EMTA / Tasuta
Vanamuusikapäeva tähistamine
kl 17 EMTA orelisaal
EMTA barokkorkester, solist Lisanne Altrov (barokkviiul)
Kavas A. Vivaldi, C.P.E. Bach, J.-B. Lully

kl 19 / EMTA kammersaal
Ansambel Floridante
Kavas E. de la Guerre, J. S. BachLisainfo:
Imbi Tarum
Festivali kunstiline juht
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Mob: 5511406

www.ema.edu.ee

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

EMTA kutsub: 18 -

EMTA kutsub: 18 -

Laupäeval, 18. märtsil saab alguse juba neljas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vanamuusikafestival “Ceciliana”, kus kohtuvad inglise, vene, hollandi ja eesti muusikud. Nagu ikka on olulisel kohal nii hinnatud õppejõudude kui ka tudengite koostöö eri kõrgkoolidest. Toimub noorte muusikaõppurite klavessiinikonkurss ning tähistatakse Euroopa vanamuusika päeva.Festivali kunstiline juht, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia varajase muusika keskuse juhataja ning hinnatud interpreet Imbi Tarum: “Vanamuusikafestivali Ceciliana teeb eriliseks see, et ta on tudengikeskne ja meie akadeemiakeskne. Püüame luua uusi sidemeid teiste muusikakõrgkoolidega, mis omakorda on tähtis osa õppetööst ja oluline ka kunstilises tegevuses laiemalt. Festival annab võimaluse nii meistrikursuste kui ühiste musitseerimiste kaudu, kus tudengid koos õppejõududega väljapoolt ja meilt, kohe praktikas ennast ühiselt proovile panna.”Vanamuusikafestival Ceciliana toimub 18.03-21.03.2017 Tallinnas, enamik kontserte on publikule tasuta.Programm:18.03 kl 13 / EMTA orelisaal / Tasuta"Parim noor instrumentalist 2017"Klavessiinikonkurss noortele muusikaõppuriteleKoostöös Eesti Muusikakoolide Liiduga18.03 kl 19 / EMTA kammersaal / TasutaDenis Severin (tšello, Venemaa/Šveits)Kontsert-loeng "J. S. Bachi tšellosüidid"Kavas J. S. Bach, V. Silvestrov19.03 kl 17 / Kadrioru Kunstimuuseum / 10/7 €"Isa, poeg ja ristiisa”Ashley Solomon (traversflööt, Inglismaa), Imbi Tarum (klavessiin)Kavas J. S. Bach, C. P. E. Bach, G. P. TelemannKoostöös Kadrioru Lossimuusikaga20.03 kl 19 / EMTA kammersaal / TasutaBart van Oort ja Petra Somlai (haamerklaver, Holland)Kavas W. A. Mozart, J. L. Dussek21.03 / EMTA / TasutaVanamuusikapäeva tähistaminekl 17 EMTA orelisaalEMTA barokkorkester, solist Lisanne Altrov (barokkviiul)Kavas A. Vivaldi, C.P.E. Bach, J.-B. Lullykl 19 / EMTA kammersaalAnsambel FloridanteKavas E. de la Guerre, J. S. Bach Lisainfo:Imbi TarumFestivali kunstiline juhtEesti Muusika- ja TeatriakadeemiaMob: 5511406www.ema.edu.ee

EMTA kutsub: 18 - 21 märts IV vanamuusikafestival “Ceciliana”

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »