Eivere klaverifestival Eivere klaverifestival Festival sai alguse 2013. aasta suvel tihedas koostöös Eivere mõisaga. Kaunis mõisasaalis asetseval kontsertklaveril esinevad lisaks Eesti tippsolistidele ja noortele talentidele ka suurepärased pianistid Jaapanist ning laiemaks eesmärgiks on Eesti ja Jaapani vaheliste kultuurisuhete arendamine. ee ! Eivere klaverifestival
ENG / EST / RUS

Eivere klaverifestival

3.-6. augustil 2017 Eivere mõis, kesk-Eestis

Festival sai alguse 2013. aasta suvel tihedas koostöös Eivere mõisaga. Kaunis mõisasaalis asetseval kontsertklaveril esinevad lisaks Eesti tippsolistidele ja noortele talentidele ka suurepärased pianistid Jaapanist ning laiemaks eesmärgiks on Eesti ja Jaapani vaheliste kultuurisuhete arendamine.

Eivere klaverifestival

Pille Lill, festivali kunstiline juht
Leelo Lehtla, PLMF tegevjuht
Tel: +372 56 484244
E-post:
www.plmf.ee

Festivali raames toimub ka IV Pianistide Suvekool 3. - 6. augustil 2017a., kuhu on võimalik juba registreeruda, kirjutades aadressil ! Täpsem info on peatselt avalikustamisel!

Festivali kava avaldatakse jooksvalt www.plmf.ee

Muusikute fond PLMF kingib kõik oma kontserdisarjad, festivalid ja suursündmused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva pidulikuks tähistamiseks

 
 
Kui soovite rohkem teada PLMF tegemistest ja saada osa eripakkumistest, siis liituge meie uudiskirjaga - http://www.plmf.ee/uudiskiri_est või jälgige meid FBs: facebook.com/plmf.ee!
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Eivere klaverifestival

Eivere klaverifestival

Pille Lill, festivali kunstiline juht Leelo Lehtla, PLMF tegevjuht Tel: +372 56 484244 E-post: es1 = 'mailto:plm&'; es2 = '#102;@plmf ee'; ts1 = 'plmf@plmf.ee'; document Festival sai alguse 2013. aasta suvel tihedas koostöös Eivere mõisaga. Kaunis mõisasaalis asetseval kontsertklaveril esinevad lisaks Eesti tippsolistidele ja noortele talentidele ka suurepärased pianistid Jaapanist ning laiemaks eesmärgiks on Eesti ja Jaapani vaheliste kultuurisuhete arendamine.

Eivere klaverifestival

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »