Haapsalu T¹aikovski festival Haapsalu T¹aikovski festival Järjekordsel T¹aikovski festivalil toimuvad kontserdid Haapsalu ajaloolistes kontserdipaikades. Hubased saalid ja intiimne õhkkond pakuvad inspireerivaid loomingulisi kontakte ja eredaid elamusi. Esimest korda kutsume publiku uuenenud väikesesse linnusesse. Festivalikavale annavad tooni vene viiuldaja Dmitri Sinkovski koos Tallinna Kammerorkestriga, legendaarne Terem Kvartett, kõrgetasemeline Festino kammerkoor Peterburist, uued klassikatähed ning mitu teist põnevat muusikut ja programmi. Jätkub lastekontserdi ja teatrietenduse traditsioon ning festivalipäevad lõpetame öökontsertidega, mis lummavad atmosfääri ja muusikalise küpsusega. Päevad täis muusikat, rõõmu ja päikest! write(' '+ts1+ts2+' '); pile[no-Smpam)t@concert.ee Haapsalu T¹aikovski festival
ENG / EST / RUS

Haapsalu T¹aikovski festival

1.-4. juulil 2021 Haapsalu

Järjekordsel T¹aikovski festivalil toimuvad kontserdid Haapsalu ajaloolistes kontserdipaikades. Hubased saalid ja intiimne õhkkond pakuvad inspireerivaid loomingulisi kontakte ja eredaid elamusi. Esimest korda kutsume publiku uuenenud väikesesse linnusesse. Festivalikavale annavad tooni vene viiuldaja Dmitri Sinkovski koos Tallinna Kammerorkestriga, legendaarne Terem Kvartett, kõrgetasemeline Festino kammerkoor Peterburist, uued klassikatähed ning mitu teist põnevat muusikut ja programmi. Jätkub lastekontserdi ja teatrietenduse traditsioon ning festivalipäevad lõpetame öökontsertidega, mis lummavad atmosfääri ja muusikalise küpsusega. Päevad täis muusikat, rõõmu ja päikest!

Haapsalu T¹aikovski festival

Korraldaja: SA Eesti Kontsert
https://tchaikovskyfestival.ee/

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Haapsalu T¹aikovski festival

Haapsalu T¹aikovski festival

Korraldaja: SA Eesti Kontsert https://tchaikovskyfestival ee/ es1 = 'mailto:pilet@concer&'; es2 = '#116;.ee'; ts1 = 'pilet@concert&#'; ts2 = '46;ee'; document Järjekordsel T¹aikovski festivalil toimuvad kontserdid Haapsalu ajaloolistes kontserdipaikades. Hubased saalid ja intiimne õhkkond pakuvad inspireerivaid loomingulisi kontakte ja eredaid elamusi. Esimest korda kutsume publiku uuenenud väikesesse linnusesse. Festivalikavale annavad tooni vene viiuldaja Dmitri Sinkovski koos Tallinna Kammerorkestriga, legendaarne Terem Kvartett, kõrgetasemeline Festino kammerkoor Peterburist, uued klassikatähed ning mitu teist põnevat muusikut ja programmi. Jätkub lastekontserdi ja teatrietenduse traditsioon ning festivalipäevad lõpetame öökontsertidega, mis lummavad atmosfääri ja muusikalise küpsusega. Päevad täis muusikat, rõõmu ja päikest!

Haapsalu T¹aikovski festival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »