Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos Homme, 3 märtsil algab 3. märtsist alates rõõmustab Pärnu linna ja maakonna lapsi ja koolinoori Muusikamoosi festival, mis toob kaasa hulga koolikontserte, töötubasid ning muusikasündmusi erinevates kontserdipaikades. Pea tervet märtsi hõlmav festival toimub juba 15. korda. Seekordse festivali tähtsündmusteks kujunevad 3. märtsil kontserdimajas toimuv avakontsert „Muusa puudutus“ ning 5. märtsil Endla teatris etenduv noortemuusikal „Kuulsuse kannul“. Pärnu raekojas saab nautida kontserte „Säravad trompetid“- Aavo Otsa trompetiklass, „Klaveriloomad“-Katri ja Peeter Rebane ning Kerstin Hallik ning „Kaunitele daamidele“- Jüri Aarma ja Ooper-kvartett. Toimub ka iga-aastane koolinoorte vokaalansamblite konkurss „Ümin“. Linna ja maakonna koole ja lasteaedu külastavad Viljandi pärimismuusikud, klassikatähed Johan Randvere ja Marten Altrov, Reimo Sagor ja Kärt Tammjärv Vanemuise Noortestuudiost , Jüri Aarma ja Ooper-kvartett kavaga „Hümnid“ ja eksootiline ansambel „Manzur“ Usbekistanist. Muusikategemise köögipoolega saab tutvuda, külastades Pärnu linnaorkestri proove ning osaledes Helena Tulve ja Tatjana Johannes-Kozlova töötubades „Roheline heli“. Festivali korraldab MTÜ Pärnu Kontserdibüroo. lisainfo: Elo Kesküla ekeskyla@gmail. com tel 517 5077 www. parnukontsert. ee Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos
ENG / EST / RUS

Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos

6. märtsil 2017


3. märtsist alates rõõmustab Pärnu linna ja maakonna lapsi ja koolinoori Muusikamoosi festival, mis toob kaasa hulga koolikontserte, töötubasid ning muusikasündmusi erinevates kontserdipaikades. Pea tervet märtsi hõlmav festival toimub juba 15. korda.

Seekordse festivali tähtsündmusteks kujunevad 3.märtsil kontserdimajas toimuv avakontsert „Muusa puudutus“ ning 5.märtsil Endla teatris etenduv noortemuusikal „Kuulsuse kannul“.

Pärnu raekojas saab nautida kontserte „Säravad trompetid“- Aavo Otsa trompetiklass, „Klaveriloomad“-Katri ja Peeter Rebane ning Kerstin Hallik ning „Kaunitele daamidele“- Jüri Aarma ja Ooper-kvartett. Toimub ka iga-aastane koolinoorte vokaalansamblite konkurss „Ümin“.

Linna ja maakonna koole ja lasteaedu külastavad Viljandi pärimismuusikud, klassikatähed Johan Randvere ja Marten Altrov, Reimo Sagor ja Kärt Tammjärv Vanemuise Noortestuudiost , Jüri Aarma ja Ooper-kvartett kavaga „Hümnid“ ja eksootiline ansambel „Manzur“ Usbekistanist.

Muusikategemise köögipoolega saab tutvuda, külastades Pärnu linnaorkestri proove ning osaledes Helena Tulve ja Tatjana Johannes-Kozlova töötubades „Roheline heli“.

Festivali korraldab MTÜ Pärnu Kontserdibüroo.

lisainfo:
Elo Kesküla
ekeskyla@gmail.com
tel 517 5077
www.parnukontsert.ee

August 2019
ETKNRLP
   1234
56 7 8 91011
12131415161718
192021 22 23 24 25
26 27 28 293031 
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Homme, 3 märtsil algab

Homme, 3 märtsil algab

3. märtsist alates rõõmustab Pärnu linna ja maakonna lapsi ja koolinoori Muusikamoosi festival, mis toob kaasa hulga koolikontserte, töötubasid ning muusikasündmusi erinevates kontserdipaikades. Pea tervet märtsi hõlmav festival toimub juba 15. korda.Seekordse festivali tähtsündmusteks kujunevad 3.märtsil kontserdimajas toimuv avakontsert „Muusa puudutus“ ning 5.märtsil Endla teatris etenduv noortemuusikal „Kuulsuse kannul“.Pärnu raekojas saab nautida kontserte „Säravad trompetid“- Aavo Otsa trompetiklass, „Klaveriloomad“-Katri ja Peeter Rebane ning Kerstin Hallik ning „Kaunitele daamidele“- Jüri Aarma ja Ooper-kvartett. Toimub ka iga-aastane koolinoorte vokaalansamblite konkurss „Ümin“.Linna ja maakonna koole ja lasteaedu külastavad Viljandi pärimismuusikud, klassikatähed Johan Randvere ja Marten Altrov, Reimo Sagor ja Kärt Tammjärv Vanemuise Noortestuudiost , Jüri Aarma ja Ooper-kvartett kavaga „Hümnid“ ja eksootiline ansambel „Manzur“ Usbekistanist.Muusikategemise köögipoolega saab tutvuda, külastades Pärnu linnaorkestri proove ning osaledes Helena Tulve ja Tatjana Johannes-Kozlova töötubades „Roheline heli“.Festivali korraldab MTÜ Pärnu Kontserdibüroo.lisainfo:Elo Keskülaekeskyla@gmail.comtel 517 5077www.parnukontsert.ee

Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »