Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos Homme, 3 märtsil algab 3. märtsist alates rõõmustab Pärnu linna ja maakonna lapsi ja koolinoori Muusikamoosi festival, mis toob kaasa hulga koolikontserte, töötubasid ning muusikasündmusi erinevates kontserdipaikades. Pea tervet märtsi hõlmav festival toimub juba 15. korda. Seekordse festivali tähtsündmusteks kujunevad 3. märtsil kontserdimajas toimuv avakontsert „Muusa puudutus“ ning 5. märtsil Endla teatris etenduv noortemuusikal „Kuulsuse kannul“. Pärnu raekojas saab nautida kontserte „Säravad trompetid“- Aavo Otsa trompetiklass, „Klaveriloomad“-Katri ja Peeter Rebane ning Kerstin Hallik ning „Kaunitele daamidele“- Jüri Aarma ja Ooper-kvartett. Toimub ka iga-aastane koolinoorte vokaalansamblite konkurss „Ümin“. Linna ja maakonna koole ja lasteaedu külastavad Viljandi pärimismuusikud, klassikatähed Johan Randvere ja Marten Altrov, Reimo Sagor ja Kärt Tammjärv Vanemuise Noortestuudiost , Jüri Aarma ja Ooper-kvartett kavaga „Hümnid“ ja eksootiline ansambel „Manzur“ Usbekistanist. Muusikategemise köögipoolega saab tutvuda, külastades Pärnu linnaorkestri proove ning osaledes Helena Tulve ja Tatjana Johannes-Kozlova töötubades „Roheline heli“. Festivali korraldab MTÜ Pärnu Kontserdibüroo. lisainfo: Elo Kesküla ekeskyla@gmail. com tel 517 5077 www. parnukontsert. ee Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos
ENG / EST / RUS

Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos

6. märtsil 2017


3. märtsist alates rõõmustab Pärnu linna ja maakonna lapsi ja koolinoori Muusikamoosi festival, mis toob kaasa hulga koolikontserte, töötubasid ning muusikasündmusi erinevates kontserdipaikades. Pea tervet märtsi hõlmav festival toimub juba 15. korda.

Seekordse festivali tähtsündmusteks kujunevad 3.märtsil kontserdimajas toimuv avakontsert „Muusa puudutus“ ning 5.märtsil Endla teatris etenduv noortemuusikal „Kuulsuse kannul“.

Pärnu raekojas saab nautida kontserte „Säravad trompetid“- Aavo Otsa trompetiklass, „Klaveriloomad“-Katri ja Peeter Rebane ning Kerstin Hallik ning „Kaunitele daamidele“- Jüri Aarma ja Ooper-kvartett. Toimub ka iga-aastane koolinoorte vokaalansamblite konkurss „Ümin“.

Linna ja maakonna koole ja lasteaedu külastavad Viljandi pärimismuusikud, klassikatähed Johan Randvere ja Marten Altrov, Reimo Sagor ja Kärt Tammjärv Vanemuise Noortestuudiost , Jüri Aarma ja Ooper-kvartett kavaga „Hümnid“ ja eksootiline ansambel „Manzur“ Usbekistanist.

Muusikategemise köögipoolega saab tutvuda, külastades Pärnu linnaorkestri proove ning osaledes Helena Tulve ja Tatjana Johannes-Kozlova töötubades „Roheline heli“.

Festivali korraldab MTÜ Pärnu Kontserdibüroo.

lisainfo:
Elo Kesküla
ekeskyla@gmail.com
tel 517 5077
www.parnukontsert.ee

August 2020
ETKNRLP
     12
3 456789
10111213141516
17181920212223
24 25 26 27282930
31      
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Homme, 3 märtsil algab

Homme, 3 märtsil algab

3. märtsist alates rõõmustab Pärnu linna ja maakonna lapsi ja koolinoori Muusikamoosi festival, mis toob kaasa hulga koolikontserte, töötubasid ning muusikasündmusi erinevates kontserdipaikades. Pea tervet märtsi hõlmav festival toimub juba 15. korda.Seekordse festivali tähtsündmusteks kujunevad 3.märtsil kontserdimajas toimuv avakontsert „Muusa puudutus“ ning 5.märtsil Endla teatris etenduv noortemuusikal „Kuulsuse kannul“.Pärnu raekojas saab nautida kontserte „Säravad trompetid“- Aavo Otsa trompetiklass, „Klaveriloomad“-Katri ja Peeter Rebane ning Kerstin Hallik ning „Kaunitele daamidele“- Jüri Aarma ja Ooper-kvartett. Toimub ka iga-aastane koolinoorte vokaalansamblite konkurss „Ümin“.Linna ja maakonna koole ja lasteaedu külastavad Viljandi pärimismuusikud, klassikatähed Johan Randvere ja Marten Altrov, Reimo Sagor ja Kärt Tammjärv Vanemuise Noortestuudiost , Jüri Aarma ja Ooper-kvartett kavaga „Hümnid“ ja eksootiline ansambel „Manzur“ Usbekistanist.Muusikategemise köögipoolega saab tutvuda, külastades Pärnu linnaorkestri proove ning osaledes Helena Tulve ja Tatjana Johannes-Kozlova töötubades „Roheline heli“.Festivali korraldab MTÜ Pärnu Kontserdibüroo.lisainfo:Elo Keskülaekeskyla@gmail.comtel 517 5077www.parnukontsert.ee

Homme, 3 märtsil algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »