Mustjala muusikafestival Mustjala muusikafestival Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale. 2016 kell 19 Saaremaa süvasadam MERELAULUDE ÕHTU Kõlavad mere ja kalapüügiga ning rannarahva traditsioonidega seotud laulud ning pillilood Mustjala muusikafestival
ENG / EST / RUS

Mustjala muusikafestival

25.-30. juulil 2017 Mustjala, Saaremaa

Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale.

Mustjala muusikafestival

Mustjala muusikafestivali kunstiliseks
juhiks on Aare Tammesalu

www.mustjalafestival.ee

 

1995. aastast toimuval festivalil kõlab klassikaline muusika ja dzäss. Esinejad on tunnustatud eesti interpreedid ning värvikad väliskülalised. Kontserdid toimuvad kirikutes, maalilises Tagaranna kalurikülas, Loona ja Pidula mõisates, Ninase puhkekülas, Pidula Forellis, aga aeg-ajalt ka hoopis ootamatutes kohtades: 1939. aastal nõukogude sõjaväelaste rajatud rannakaitse suurtüki laskepesas Ninase poolsaarel jne.

2016a. festival kava:

 

N 21.07.2016 kell 19 Mustjala Anna kirik
AVAKONTSERT
Festivali orkester
Kavas Elgar, GriegR 22.07.2016 kell 19 Rannakaitse suurtüki laskepesa, Ninase poolsaar
UNUSTATUD RAHVAD
Kammerkoor Collegium Musicale
dirigent Endrik Üksvärav
Kavas Tormis, PärtL 23.07.2016 kell 19 Saaremaa süvasadam
MERELAULUDE ÕHTU
Kõlavad mere ja kalapüügiga ning rannarahva traditsioonidega seotud laulud
ning pillilood

EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Mustjala muusikafestival

Mustjala muusikafestival

Mustjala muusikafestivali kunstiliseks juhiks on Aare Tammesalu es1 = 'mailto:info@m '; es2 = '7;stjalafestiva'; es3 = 'l ee'; ts1 = 'info@mustjalaf&#'; ts2 = '101;stival.ee'; document Pikkade traditsioonidega Mustjala muusikafestival kutsub muusikasõpru Saaremaale - imekauni puutumatu loodusega paika, mis on kui loodud puhkamiseks ja kunsti nautimiseks. Siin on, mida vaadata ja kogeda: meri, kadakad, tuulikud, kiviaiad ja rookatused, Saaremaa süvasadam ning eelkõige muidugi kadestamisväärse naljasoonega saarlased ise. Mustjalas valitsev vaikus ja rahu aitavad eemalduda töistest muredest, lõõgastuda, pühenduda iseendale.

Mustjala muusikafestival

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »