MustonenFest 27 jaanuar - 5 veebruar 2017 Ühe mehe muutumatu muusikaline visioon – MustonenFest! MustonenFest 27 jaanuar - Reedel algava, järjekorras kahekümne kaheksanda festivali külalisteks on muusikamaailma tipud – trompetivirtuoos Sergei Nakarjakov, viiuldaja Christian Altenburger ning hiljuti oma kuuekümnendat juubelit tähistanud Venemaa Riiklik Kammerorkester. 1989. aastal Andres Mustoneni ja Hortus Musicuse algatatud barokkmuusika kontsertide sari on välja murdnud ühele ajastule pühendatud muusika kitsast voolusängist ning kannab juba kuuendat aastat pealkirja MustonenFest. “MustonenFest ei ole alguskuupäevast lõppkontserdini kestev hetk, vaid pidev muusikas olek. Tegelen nende asjadega, mis on minu jaoks tähtsad ja aktuaalsed. Need pole asjad, mis tooks kasu nüüd ja kohe. Mind huvitab festivalil kõik, mis on seotud selle tsivilisatsiooni, milles me elame juba üle kahe tuhande aasta, lätetega, ja ma jätkan neid otsinguid, et oma leidusid publikuga jagada,” ütleb Andres Mustonen festivali eel. Tänavune MustonenFest pakub oma tavapärasel toimumisajal jaanuari-veebruari vahetusel küllusliku valiku eriilmelisi muusikaõhtuid, rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud solistide esinemisi: trompetivirtuoos Sergei Nakarjakov, viiuldaja Christian Altenburger, dirigent ja oboesolist Sergei Utkin; samuti tunnustatud külalisorkestrid nagu barokkorkester Barrocade Iisraelist ning hiljuti oma 60. aastapäeva tähistanud Venemaa Riiklik Kammerorkester. Omaette kontserdikavadega esineb Bütsantsi muusika koor Byzantion Rumeeniast; kantor Israel Rand annab kontserdi koos Eesti Rahvusmeeskooriga. Festival toimub 27. jaanuarist 5. veebruarini Peteburis, Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Veebruari lõpul jätkub MustonenFest erakordselt esinduslikuna Tel Avivis. Täpsem kava Eesti Kontserdi kodulehel: www. concert. ee MustonenFest 27 jaanuar - 5 veebruar 2017 Ühe mehe muutumatu muusikaline visioon – MustonenFest!
ENG / EST / RUS

MustonenFest 27 jaanuar - 5 veebruar 2017 Ühe mehe muutumatu muusikaline visioon – MustonenFest!

3. veebr. 2017


Reedel algava, järjekorras kahekümne kaheksanda festivali külalisteks on muusikamaailma tipud – trompetivirtuoos Sergei Nakarjakov, viiuldaja Christian Altenburger ning hiljuti oma kuuekümnendat juubelit tähistanud Venemaa Riiklik Kammerorkester.


1989. aastal Andres Mustoneni ja Hortus Musicuse algatatud barokkmuusika kontsertide sari on välja murdnud ühele ajastule pühendatud muusika kitsast voolusängist ning kannab juba kuuendat aastat pealkirja MustonenFest.
“MustonenFest ei ole alguskuupäevast lõppkontserdini kestev hetk, vaid pidev muusikas olek. Tegelen nende asjadega, mis on minu jaoks tähtsad ja aktuaalsed. Need pole asjad, mis tooks kasu nüüd ja kohe. Mind huvitab festivalil kõik, mis on seotud selle tsivilisatsiooni, milles me elame juba üle kahe tuhande aasta, lätetega, ja ma jätkan neid otsinguid, et oma leidusid publikuga jagada,” ütleb Andres Mustonen festivali eel.
Tänavune MustonenFest pakub oma tavapärasel toimumisajal jaanuari-veebruari vahetusel küllusliku valiku eriilmelisi muusikaõhtuid, rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud solistide esinemisi: trompetivirtuoos Sergei Nakarjakov, viiuldaja Christian Altenburger, dirigent ja oboesolist Sergei Utkin; samuti tunnustatud külalisorkestrid nagu barokkorkester Barrocade Iisraelist ning hiljuti oma 60. aastapäeva tähistanud Venemaa Riiklik Kammerorkester. Omaette kontserdikavadega esineb Bütsantsi muusika koor Byzantion Rumeeniast; kantor Israel Rand annab kontserdi koos Eesti Rahvusmeeskooriga.


Festival toimub 27. jaanuarist 5. veebruarini Peteburis, Tallinnas,
Tartus, Pärnus ja Jõhvis.
Veebruari lõpul jätkub MustonenFest erakordselt esinduslikuna Tel Avivis.

Täpsem kava Eesti Kontserdi kodulehel:
www.concert.ee

August 2020
ETKNRLP
     12
3 456789
10111213141516
17181920212223
24 25 26 27282930
31      
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

MustonenFest 27 jaanuar -

MustonenFest 27 jaanuar -

Reedel algava, järjekorras kahekümne kaheksanda festivali külalisteks on muusikamaailma tipud – trompetivirtuoos Sergei Nakarjakov, viiuldaja Christian Altenburger ning hiljuti oma kuuekümnendat juubelit tähistanud Venemaa Riiklik Kammerorkester.1989. aastal Andres Mustoneni ja Hortus Musicuse algatatud barokkmuusika kontsertide sari on välja murdnud ühele ajastule pühendatud muusika kitsast voolusängist ning kannab juba kuuendat aastat pealkirja MustonenFest.“MustonenFest ei ole alguskuupäevast lõppkontserdini kestev hetk, vaid pidev muusikas olek. Tegelen nende asjadega, mis on minu jaoks tähtsad ja aktuaalsed. Need pole asjad, mis tooks kasu nüüd ja kohe. Mind huvitab festivalil kõik, mis on seotud selle tsivilisatsiooni, milles me elame juba üle kahe tuhande aasta, lätetega, ja ma jätkan neid otsinguid, et oma leidusid publikuga jagada,” ütleb Andres Mustonen festivali eel.Tänavune MustonenFest pakub oma tavapärasel toimumisajal jaanuari-veebruari vahetusel küllusliku valiku eriilmelisi muusikaõhtuid, rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud solistide esinemisi: trompetivirtuoos Sergei Nakarjakov, viiuldaja Christian Altenburger, dirigent ja oboesolist Sergei Utkin; samuti tunnustatud külalisorkestrid nagu barokkorkester Barrocade Iisraelist ning hiljuti oma 60. aastapäeva tähistanud Venemaa Riiklik Kammerorkester. Omaette kontserdikavadega esineb Bütsantsi muusika koor Byzantion Rumeeniast; kantor Israel Rand annab kontserdi koos Eesti Rahvusmeeskooriga.Festival toimub 27. jaanuarist 5. veebruarini Peteburis, Tallinnas,Tartus, Pärnus ja Jõhvis.Veebruari lõpul jätkub MustonenFest erakordselt esinduslikuna Tel Avivis.Täpsem kava Eesti Kontserdi kodulehel:www.concert.ee

MustonenFest 27 jaanuar - 5 veebruar 2017 Ühe mehe muutumatu muusikaline visioon – MustonenFest!

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »