Sõru Jazz kutsub taas! 16. -19. juuni 2016 Sõru Jazz kutsub taas! Sõru Jazz - tõeline Eesti jazzi pidu! Hiiumaal, Sõru sadamas, toimub juba üheksandat korda tõeline Eesti jazzi pidu, mis tähistab kauaoodatud suve saabumist väärtmuusika ja rõõmsate inimeste seltsis! Tänavune festival keskendub eriliselt Eesti noorele jazzile, üles astuvad tänase päeva säravaimad noored muusikud - pianist Kirke Karja ja Pae Kollektiiv, Mai Agan koos MaiGroup'iga, Janno Trump oma gruuviorkestriga Trump Conception. Juba kogenumate noorte seas särtsakas Kadri Voorand koos Avarus Ensemble'iga, Eesti jazzi suured tulevikulootused, vennad Joel ja Heikko Remmel koos Laura Remmeli ja Raivo Tafenauga tegemas kummardust igavesti noorele Marju Kuudile. Peale noorte jazzi kuuleb Sõrul muidugi ka muud eriilmelist ja värvikat muusikat. Lavale tulevad veel Raul Vaigla koos Marie Vaigla ja Tero Saartiga, Heavy Beauty koos väliskülalise, bass-saksofonist Liudas Mosckunasega, Tormise-nelik: Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel. Lastekontserdil päästab Hanna-Liina Võsa trio Miki merehädast, plaate keerutab riigikogu esimees Eiki Nestor. Progressiivse roki austajate heameeleks esineb legendaarne Peeter Volkonski ja Rosta Aknad. Näitlejatest ei tule festivalil puudust. Hele-Kõrve esitab naiselikke laule oma debüütalbumilt "Eluhõiked", Pääru Oja koos Indrek Kruusimaaga kruvivad kitarridel flamenkorütme, Margus Tabor esitab muhedas hiiu keeles ülipopulaarseks saanud, spetsiaalselt Sõru jazzi jaoks seatud teatrietenduses "Mamma lood", oma Hiiumaa vanaema eluterveid vaateid. Looduse- ja matkahuvilistelegi on mõeldud, RMK ja Ristna Looduskeskuse korraldatud matk ja lillepäev turgutavad muusikasõpru läbi liikumise ja värske õhu. Sõru Jazz ei toimu mitte ainult Sõrul, festivali esimese õhtu kontserdid toimuvad Orjaku sadamas, teisel õhtul Kalana sadamas. Nii nagu jazz avardab muusika piire, on ka Sõru jazz uusi paiku avastav! Tule sinagi kaasa elama! Võta kaasa sõbrad, tuttavad, perekond või terve suguvõsa! Sõru Jazz kutsub taas! 16. -19. juuni 2016
ENG / EST / RUS

Sõru Jazz kutsub taas! 16. -19. juuni 2016

15. juunil 2016

Sõru Jazz - tõeline Eesti jazzi pidu!
Hiiumaal, Sõru sadamas, toimub juba üheksandat korda tõeline Eesti jazzi pidu, mis tähistab kauaoodatud suve saabumist väärtmuusika ja rõõmsate inimeste seltsis! Tänavune festival keskendub eriliselt Eesti noorele jazzile, üles astuvad tänase päeva säravaimad noored muusikud - pianist Kirke Karja ja Pae Kollektiiv, Mai Agan koos MaiGroup'iga, Janno Trump oma gruuviorkestriga Trump Conception. Juba kogenumate noorte seas särtsakas Kadri Voorand koos Avarus Ensemble'iga, Eesti jazzi suured tulevikulootused, vennad Joel ja Heikko Remmel koos Laura Remmeli ja Raivo Tafenauga tegemas kummardust igavesti noorele Marju Kuudile. Peale noorte jazzi kuuleb Sõrul muidugi ka muud eriilmelist ja värvikat muusikat. Lavale tulevad veel Raul Vaigla koos Marie Vaigla ja Tero Saartiga, Heavy Beauty koos väliskülalise, bass-saksofonist Liudas Mosckunasega, Tormise-nelik: Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel. Lastekontserdil päästab Hanna-Liina Võsa trio Miki merehädast, plaate keerutab riigikogu esimees Eiki Nestor. Progressiivse roki austajate heameeleks esineb legendaarne Peeter Volkonski ja Rosta Aknad. Näitlejatest ei tule festivalil puudust. Hele-Kõrve esitab naiselikke laule oma debüütalbumilt "Eluhõiked", Pääru Oja koos Indrek Kruusimaaga kruvivad kitarridel flamenkorütme, Margus Tabor esitab muhedas hiiu keeles ülipopulaarseks saanud, spetsiaalselt Sõru jazzi jaoks seatud teatrietenduses "Mamma lood", oma Hiiumaa vanaema eluterveid vaateid. Looduse- ja matkahuvilistelegi on mõeldud, RMK ja Ristna Looduskeskuse korraldatud matk ja lillepäev turgutavad muusikasõpru läbi liikumise ja värske õhu. Sõru Jazz ei toimu mitte ainult Sõrul, festivali esimese õhtu kontserdid toimuvad Orjaku sadamas, teisel õhtul Kalana sadamas. Nii nagu jazz avardab muusika piire, on ka Sõru jazz uusi paiku avastav!
Tule sinagi kaasa elama!
Võta kaasa sõbrad, tuttavad, perekond või terve suguvõsa!

August 2020
ETKNRLP
     12
3 456789
10111213141516
17181920212223
24 25 26 27282930
31      
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Sõru Jazz kutsub taas!

Sõru Jazz kutsub taas!

Sõru Jazz - tõeline Eesti jazzi pidu!Hiiumaal, Sõru sadamas, toimub juba üheksandat korda tõeline Eesti jazzi pidu, mis tähistab kauaoodatud suve saabumist väärtmuusika ja rõõmsate inimeste seltsis! Tänavune festival keskendub eriliselt Eesti noorele jazzile, üles astuvad tänase päeva säravaimad noored muusikud - pianist Kirke Karja ja Pae Kollektiiv, Mai Agan koos MaiGroup'iga, Janno Trump oma gruuviorkestriga Trump Conception. Juba kogenumate noorte seas särtsakas Kadri Voorand koos Avarus Ensemble'iga, Eesti jazzi suured tulevikulootused, vennad Joel ja Heikko Remmel koos Laura Remmeli ja Raivo Tafenauga tegemas kummardust igavesti noorele Marju Kuudile. Peale noorte jazzi kuuleb Sõrul muidugi ka muud eriilmelist ja värvikat muusikat. Lavale tulevad veel Raul Vaigla koos Marie Vaigla ja Tero Saartiga, Heavy Beauty koos väliskülalise, bass-saksofonist Liudas Mosckunasega, Tormise-nelik: Voorand-Koikson-Sooäär-Daniel. Lastekontserdil päästab Hanna-Liina Võsa trio Miki merehädast, plaate keerutab riigikogu esimees Eiki Nestor. Progressiivse roki austajate heameeleks esineb legendaarne Peeter Volkonski ja Rosta Aknad. Näitlejatest ei tule festivalil puudust. Hele-Kõrve esitab naiselikke laule oma debüütalbumilt "Eluhõiked", Pääru Oja koos Indrek Kruusimaaga kruvivad kitarridel flamenkorütme, Margus Tabor esitab muhedas hiiu keeles ülipopulaarseks saanud, spetsiaalselt Sõru jazzi jaoks seatud teatrietenduses "Mamma lood", oma Hiiumaa vanaema eluterveid vaateid. Looduse- ja matkahuvilistelegi on mõeldud, RMK ja Ristna Looduskeskuse korraldatud matk ja lillepäev turgutavad muusikasõpru läbi liikumise ja värske õhu. Sõru Jazz ei toimu mitte ainult Sõrul, festivali esimese õhtu kontserdid toimuvad Orjaku sadamas, teisel õhtul Kalana sadamas. Nii nagu jazz avardab muusika piire, on ka Sõru jazz uusi paiku avastav!Tule sinagi kaasa elama!Võta kaasa sõbrad, tuttavad, perekond või terve suguvõsa!

Sõru Jazz kutsub taas! 16. -19. juuni 2016

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »