Tallinn Kammermuusika Festival Tallinn Kammermuusika Festival Tallinna Kammermuusika Festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud ühte nädalasse ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. com/tallinnkammerfest/ Tallinn Kammermuusika Festival
ENG / EST / RUS

Tallinn Kammermuusika Festival

23.-28. augustil 2024 Tallinn

Tallinna Kammermuusika Festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud ühte nädalasse ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti.

Tallinn Kammermuusika Festival
Tallinna Kammermuusika Festival 2020 Festivali gala Camilla Nylund.
Tallinn Kammermuusika Festival

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF
Festivali kunstiline juht  - Anna-Liisa Bezrodny
E-post:
www.tallinnkammerfest.ee
tel: +3725114077

Tallinn Kammermuusika Festival

TALLINNA KAMMERMUUSIKA FESTIVAL 23.-30.08.2023
XIX Tallinna Kammermuusika festival "SÜMBIOOS” ootab publikut ajavahemikus 23.-30. august 2023 pealinna kaunimatesse saalidesse. Mustpeade Majas, Tallinna Raekojas ja Rootsi-Mihkli kirikus toimub 10 kõrgel tasemel kammerkontserti.
Esimest aastat on festivali kunstiliseks juhiks palutud tippviiuldaja Anna-Liisa Bezrodny:
“Festivali teema põhineb meie tänapäeva maailma olukorrale. Oleme kahjuks pidanud nägema ja kogema asju, mis lõhuvad ühiskondi ja ähvardavad kaotada tasakaalu kogu meie maakeral. Kultuur on läbi aegade olnud liim ja ühine tegija, mis on inimesi alati sidunud, olgu nad tulnud millisest maailmaosast tahes. Muusika on see maagia, mis meid seob sõnadeta ja täiesti siiralt, otse südamest südamesse.”
“Art is standing with one hand extended into the universe and one hand extended into the world, and letting ourselves be a conduit for passing energy.” (Albert Einstein)
Festivali esinejate seas on sellised rahvusvaheliselt tuntud nimed nagu dirigent Jan Söderblom (FI), tšellist Jan-Erik Gustafsson (FI), vioolamängija Razvan Popovici (RO), pianist Irina Zahharenkova, tšellist Marcel-Johannes Kits, sopran Angelika Klas-Fagerlund (FI), mezzosopran Monika-Evelin Liiv, näitleja Tambet Tuisk jpt.
Festivali kontserdid on ühendatud kindlate teemadega “Poeesia läbi muusika”, “Barokist tangoni”, “Intiimsed kirjad”, “Müstiline universum”, “Muusika ilu ja võlu”, “Helide sillal”, “Muusika ja igavik” – nii tekib festivalist kunstiline terviksündmus. Tippinterpreedid esitavad maailma muusikaliteratuuri šedöövreid kõrvuti eesti muusikaga. Festivali resideeruvaks heliloojaks on Rein Rannap, kelle uudisteos “Elukaar” kõlab esmaettekandes 27. augustil kell 19 Mustpeade majas.
Igal aastal antakse välja festivali lõppkontserdil „Noore muusiku" preemia koostöös kultuuri väärtustavate eraisikutega. See traditsioon jätkub ka 2023. aastal.
Festivali korraldab Muusikute Fond PLMF, lisainfo www.tallinnkammerfest.ee, FB
https://www.facebook.com/chamberfestival, IG
https://www.instagram.com/tallinnkammerfest/.

September 2023
ETKNRLP
    123
45678910
1112131415 16 17
18192021222324
252627282930 
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinn Kammermuusika Festival

Tallinn Kammermuusika Festival

Tallinna Kammermuusika Festival 2020 Festivali gala Camilla Nylund Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF Festivali kunstiline juht - Anna-Liisa Bezrodny E-post: es1 = 'mailto:tall&#'; es2 = 'x69;nnkammerfe&#'; es3 = 'x73;tival@gmail'; es4 = '.com'; ts1 = 'tallinnkammerf&#'; ts2 = 'x65;stival@gm&#'; ts3 = 'x61;il Tallinna Kammermuusika Festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud ühte nädalasse ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti.

Tallinn Kammermuusika Festival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »