Tallinn kammermuusika festival Tallinn kammermuusika festival Tallinna Kammermuusika festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud lühikesse perioodi ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. Festival toimub Baltimaade ühe kaunima pealinna ajaloolistes saalides ja kirikutes Kultuuriministeeriumi, Eesti Kultuurkapitali ning mitmete auväärsete organisatsioonide ja eraisikute toetusel. Festivali korraldab Muusikute Fond PLMF Tallinn kammermuusika festival
ENG / EST / RUS

Tallinn kammermuusika festival

22.-29. augustil 2020 Tallinn

Tallinna Kammermuusika festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud lühikesse perioodi ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. Festival toimub Baltimaade ühe kaunima pealinna ajaloolistes saalides ja kirikutes Kultuuriministeeriumi, Eesti Kultuurkapitali ning mitmete auväärsete organisatsioonide ja eraisikute toetusel.

Tallinn kammermuusika festival
Tallinn kammermuusika festival

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF
Festivali kunstiline juht  - Maano Männi
E-post:
Info: www.plmf.ee
tel: +3725114077

2020 festivali teema on "Põhjala perspektiivid" põhirõhuga Skandinaavia ja Eesti heliloojate loomingul. Festivalil kantakse ette kuus temaatilist kontserti- Grande, Saagad, Hirmulood, Pühendus, Marianne Leibur Trio, Beethoven 250  ja 28.augustil toimuv  Festivali gala. Esinevad Eesti ja mitmed Põhjamaade juhtivad muusikud. Festivali peaesineja on rahvusvahelise renomeega hinnatud Soome sopran Camilla Nylund. 2020 festivali kunstiline juht on Maano Männi, resideeruv helilooja Tõnis Kaumann ja patrooniks on Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev. Festivali korraldab Muusikute Fond PLMF. 

Tallinn kammermuusika festival
Märts 2021
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718 19 20 21
22232425262728
293031    
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinn kammermuusika festival

Tallinn kammermuusika festival

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF Festivali kunstiline juht - Maano Männi E-post: es1 = 'mailto:plmf'; es2 = '@plmf.ee'; ts1 = 'plmf@plmf.ee'; document write(' '+ts1+' '); plmf[no-Smpam)@plmf.ee Info: www Tallinna Kammermuusika festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud lühikesse perioodi ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. Festival toimub Baltimaade ühe kaunima pealinna ajaloolistes saalides ja kirikutes Kultuuriministeeriumi, Eesti Kultuurkapitali ning mitmete auväärsete organisatsioonide ja eraisikute toetusel.

Tallinn kammermuusika festival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »