Tallinn kammermuusika festival Tallinn kammermuusika festival Tallinna Kammermuusika festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud lühikesse perioodi ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. Festival toimub Baltimaade ühe kaunima pealinna ajaloolistes saalides ja kirikutes Kultuuriministeeriumi, Eesti Kultuurkapitali ning mitmete auväärsete organisatsioonide ja eraisikute toetusel. --- Tallinn kammermuusika festival
ENG / EST / RUS

Tallinn kammermuusika festival

21.-30. augustil 2017 Tallinn

Tallinna Kammermuusika festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud lühikesse perioodi ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. Festival toimub Baltimaade ühe kaunima pealinna ajaloolistes saalides ja kirikutes Kultuuriministeeriumi, Eesti Kultuurkapitali ning mitmete auväärsete organisatsioonide ja eraisikute toetusel.

Tallinn kammermuusika festival
Tallinn kammermuusika festival

Festivali korraldab:Muusikute Fond PLMF
Festivali kunstiline juht  - Pille Lill
PLMF tegevjuht - Leelo Lehtla
E-post:

Festivali peakülaliseks on

21. augustil kell 19.00 
Estonia Kontserdisaal
Orkester NORDEN
dirigent Johannes Gustavsson (Rootsi),
Susanna Andersson (sopran, Rootsi),
Jakob Koranyi (tšello, Rootsi)
 
25. august kell 19.00 Raekoda 
TRIO: Kreeta-Julia Heikkilä (viiul), Jaani Helander (tšello), Jaan Ots (klaver) 

Baltic Neopolis Virtuosi kammerorkester (Poola) 
26. august kell 19.00 Mustpeade Maja
Kontsertmeistrid Tomasz Tomaszewski (Poola) ja 
Emanuel Salvador 
Kaastegevad vioolamängijad Emilia Goch (Poola) ja Andriy Vytovich (Poola), 
tšellistid Adam Klocek (Poola) ja Andreas Lend (Eesti) 

Festivali kava avaldatakse jooksvalt www.plmf.ee

Muusikute fond PLMF kingib kõik oma kontserdisarjad, festivalid ja suursündmused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva pidulikuks tähistamiseks.

---
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Tallinn kammermuusika festival

Tallinn kammermuusika festival

Festivali korraldab:Muusikute Fond PLMF Festivali kunstiline juht - Pille Lill PLMF tegevjuht - Leelo Lehtla E-post: es1 = 'mailto:plmf@p&#'; es2 = '108;mf.ee'; ts1 = 'plmf@plmf ee'; document Tallinna Kammermuusika festivalist on saanud traditsioon ja ta kuulub Eesti klassikalise muusika tippsündmuste hulka. 2005. aastal loodud väärtmuusika festival on koondatud lühikesse perioodi ning annab publikule võimaluse nautida suurel hulgal nii Eesti kui ka välismaa tippmuusikute esinemisi, kaunistades ja rikastades seeläbi Tallinna ning kogu Eesti kultuuripilti. Festival toimub Baltimaade ühe kaunima pealinna ajaloolistes saalides ja kirikutes Kultuuriministeeriumi, Eesti Kultuurkapitali ning mitmete auväärsete organisatsioonide ja eraisikute toetusel.

Tallinn kammermuusika festival

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »