Tallinna Bachi muusika festival bachFest Tallinna Bachi muusika festival Kõigi aegade suurima helilooja, Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on ilus ja helge uusaastatervitus kõigile linnaelanikele ja külalistele. bachFest kontserdid toimuvad Tallinna ajaloolistes kontserdipaikades – Niguliste muuseum-kontserdisaalis, Jaani kirikus, Kadrioru lossis ja Estonia Kontserdisaalis. Festivali kunstiline juht on Prof. Andres Uibo Kontsertidel kõlavad Johann Sebastian Bachi oreli-, orkestri-, vokaal- ja instrumentaalteosed, koorimuusika ning uusaasta kantaadid Tallinna Bachi muusika festival bachFest
ENG / EST / RUS

Tallinna Bachi muusika festival bachFest

1.-7. jaan. 2018 Tallinn

Kõigi aegade suurima helilooja, Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on ilus ja helge uusaastatervitus kõigile linnaelanikele ja külalistele.
bachFest kontserdid toimuvad Tallinna ajaloolistes kontserdipaikades – Niguliste muuseum-kontserdisaalis, Jaani kirikus, Kadrioru lossis ja Estonia Kontserdisaalis.
Festivali kunstiline juht on Prof. Andres Uibo

Tallinna Bachi muusika festival bachFest

Festivali korraldaja:
Ars Musica Estonica

(+372) 56 88 38 28

www.arsmusica.ee

 

Festivali suurtoetaja:
Tallinna Kultuuriväärtuste Amet

 

1.-7. jaanuar 2016. toimub V Tallinna Bachi nimeline Muusikafestival, mis kasvas välja iga-aastasest jaanuari esimese nädala Tallinna Niguliste muuseum-kontserdisaali orelikontsertide sarjast. Festival on omalaadne ja ilus uusaastatervitus kõigile Tallinna elanikele ning linna külalistele.

Festivali raames toimub 13 erinevat kontserti. Lavale astub üle 30 tuntud muusiku, nende hulgas Andres Uibo, Ulla Krigul, Denis Kasparovitch, Aare-Paul Lattik, Peter van Dijk (Holland), Edouard Oganessian (Prantsusmaa), Mari-Liis Uibo ja Arvo Leibur, Kädy Plaas, Ka Bo Chan, Anto Õnnis, Tõnis Kaumann, Oksana Sinkova, orkester "Klaaspärlimäng Sinfonietta" jt. Dirigent - Toomas Vavilov.

Kontsertidel kõlavad Johann Sebastian Bachi oreli-, orkestri-, vokaal- ja instrumentaalteosed, koorimuusika ning uusaasta kantaadid.

EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna Bachi muusika festival

Tallinna Bachi muusika festival

Festivali korraldaja: Ars Musica Estonica (+372) 56 88 38 28 es1 = 'mailto:info'; es2 = '@arsmusica.ee'; ts1 = 'info@arsm&#'; ts2 = 'x75;sica.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); info[no-Smpam)@arsmusica.ee www Kõigi aegade suurima helilooja, Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on ilus ja helge uusaastatervitus kõigile linnaelanikele ja külalistele.bachFest kontserdid toimuvad Tallinna ajaloolistes kontserdipaikades – Niguliste muuseum-kontserdisaalis, Jaani kirikus, Kadrioru lossis ja Estonia Kontserdisaalis.Festivali kunstiline juht on Prof. Andres Uibo

Tallinna Bachi muusika festival bachFest

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »