Tallinna talvefestival Tallinna talvefestival Festival toimub koostöös Tallinna Kesklinna Valitsusega loomaks atraktiivset ja tegevuspõhist keskkonda nii Tallinna elanikele kui ka külalistele. Muusika koos MTÜ Valgusklubi valgusinstallatsioonidega aitab tuua pimedasse veebruarikuusse veidike valgust. ee/tallinna-talvefestival_est Tallinna talvefestival
ENG / EST / RUS

Tallinna talvefestival

5.-13. veebr. 2018 Tallinn

Festival toimub koostöös Tallinna Kesklinna Valitsusega loomaks atraktiivset ja tegevuspõhist keskkonda nii Tallinna elanikele kui ka külalistele. Muusika koos MTÜ Valgusklubi valgusinstallatsioonidega aitab tuua pimedasse veebruarikuusse veidike valgust.

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006. aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas.

Traditsioonilisteks kontserdipaikadeks on kujunenud Mustpeade maja, Hopneri maja, Rootsi-Mihkli kirik ja Rahvusraamatukogu. Festival aitab tuua pimedasse veebruarikuusse natuke valgust.

2018. aastal saab Muusikute fond 15. aastaseks. Festivali raames toimub Estonia Kontserdisaalis 7. veebruaril kell 19.00 suurejooneline pidulik galakontsert. 

TÕSTA PILK JA AVA SÜDA raames toimub taas heateo algatus.  

Eelnevatel aastatel on muusikaterapeutide koolitamiseks ja pillide ostmiseks raha saanud Käo puuetega laste keskus, igapäevaste sõidukulude katteks Nirk MTÜ, pillide ostmiseks said tuge Saaremaa lapsed. Pillifondi kaudu on toetatud andekaid Eesti interpreete kvaliteetsete instrumentide soetamisel. 2017. aastal aitasime Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidul soetada toidu vedamiseks bussi. 
Vaata kogu festivali kava: 

http://plmf.ee/tallinna-talvefestival_est
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna talvefestival

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006 aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas Festival toimub koostöös Tallinna Kesklinna Valitsusega loomaks atraktiivset ja tegevuspõhist keskkonda nii Tallinna elanikele kui ka külalistele. Muusika koos MTÜ Valgusklubi valgusinstallatsioonidega aitab tuua pimedasse veebruarikuusse veidike valgust.

Tallinna talvefestival

www.festivals.ee © 2015 Estonian Music Festivals »