XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival AFEKT toimub 16.–26. oktoobrini esmakordselt nii Tallinnas kui Tartus.... XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival . . . . pakkudes publikule nii Eesti kui välisheliloojate uudisloomingut nii rahvusvaheliselt kui kodumaiselt tunnustatud kollektiivide esituses. XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival AFEKT on jätk Tartus 14 aastat toimunud Eesti heliloojate festivalile, mis viimastel aastatel on laienenud ka Tallinnasse. Festivali eesmärk on tuua Eesti publikuni praegune Euroopa nüüdismuusika keskkond ning nimemuutus ongi tingitud eelkõige festivali järkjärgulisest avardumisest rahvusvaheliseks muusikasündmuseks. AFEKT 2016. aasta heliloojad on spektraalmuusika elav klassik Georg Friedrich Haas ja rahvusvaheliselt tuntud eesti helilooja Toivo Tulev. Festivali läbiv teema on "Visuaal ja muusika", keskendutakse teatraalsusele instrumentaalmuusikas. Festivali kunstiline juht on flötist ja helilooja Monika Mattiesen. Lisainfo ja programm festivali kodulehel: http://festivalafekt. ee/ Piletiinfo: http://www. piletilevi. ee/est/search:afekt/ XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival AFEKT toimub 16. –26. oktoobrini esmakordselt nii Tallinnas kui Tartus. . . .
ENG / EST / RUS

XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival AFEKT toimub 16.–26. oktoobrini esmakordselt nii Tallinnas kui Tartus....

15. okt. 2016


.... pakkudes publikule nii Eesti kui välisheliloojate uudisloomingut nii rahvusvaheliselt kui kodumaiselt tunnustatud kollektiivide esituses.

XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival AFEKT on jätk Tartus 14 aastat toimunud Eesti heliloojate festivalile, mis viimastel aastatel on laienenud ka Tallinnasse. Festivali eesmärk on tuua Eesti publikuni praegune Euroopa nüüdismuusika keskkond ning nimemuutus ongi tingitud eelkõige festivali järkjärgulisest avardumisest rahvusvaheliseks muusikasündmuseks.

AFEKT 2016. aasta heliloojad on spektraalmuusika elav klassik Georg Friedrich Haas ja rahvusvaheliselt tuntud eesti helilooja Toivo Tulev. Festivali läbiv teema on "Visuaal ja muusika", keskendutakse teatraalsusele instrumentaalmuusikas. Festivali kunstiline juht on flötist ja helilooja Monika Mattiesen.

Lisainfo ja programm festivali kodulehel: http://festivalafekt.ee/

Piletiinfo: http://www.piletilevi.ee/est/search:afekt/

August 2020
ETKNRLP
     12
3 456789
10111213141516
17181920212223
24 25 26 27282930
31      
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival

XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival

.... pakkudes publikule nii Eesti kui välisheliloojate uudisloomingut nii rahvusvaheliselt kui kodumaiselt tunnustatud kollektiivide esituses.XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival AFEKT on jätk Tartus 14 aastat toimunud Eesti heliloojate festivalile, mis viimastel aastatel on laienenud ka Tallinnasse. Festivali eesmärk on tuua Eesti publikuni praegune Euroopa nüüdismuusika keskkond ning nimemuutus ongi tingitud eelkõige festivali järkjärgulisest avardumisest rahvusvaheliseks muusikasündmuseks.AFEKT 2016. aasta heliloojad on spektraalmuusika elav klassik Georg Friedrich Haas ja rahvusvaheliselt tuntud eesti helilooja Toivo Tulev. Festivali läbiv teema on "Visuaal ja muusika", keskendutakse teatraalsusele instrumentaalmuusikas. Festivali kunstiline juht on flötist ja helilooja Monika Mattiesen.Lisainfo ja programm festivali kodulehel: http://festivalafekt.ee/Piletiinfo: http://www.piletilevi.ee/est/search:afekt/

XV Rahvusvaheline Ny:dismuusika Festival AFEKT toimub 16. –26. oktoobrini esmakordselt nii Tallinnas kui Tartus. . . .

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »