Eesti muusikafestivalid nüüd lihtsalt leitavad! Eesti muusikafestivalid nüüd lihtsalt Eesti muusikafestivalide katusorganisatsioon "Eesti Muusikafestivalid" avas uue veebilehe www. festivals. ee, kus on nüüd kergesti leitav nii eesti, inglise kui ka vene keeles 53 Eestis toimuva muusikafestivali info. Eesmärk oli muuta veebileht tarbijasõbralikuks, et festivalide info oleks kergelt ja kiirelt leitav. Koduleht on heaks abimeheks kõikidele muusikasõpradele kui ka turismisektori töötajatele, kes leiavad siit etteulatavalt teavet nii sündmuste kuupäevade kui ka esinejate kohta. Jooksvalt saab ka toimuvate sündmuste infot muusikafestivalide ühistest sotsiaalmeedia kontodelt nii Instagramist (Estonianfestivals) kui ka Twitterist (EstlandFestland). 2002. aastal asutatud festivalide katusorganisatsioon "Eesti Muusikafestivalid" koondab endas 53 Eestis toimuvat muusikafestivali ning on Euroopa Festivalide Assotsiatsiooni liige (EFA). http://www. festivals. ee http://twitter. com/EstlandFestland http://instagram. com/EstonianFestivals Info: Signe Kiis tel. 56 678 695 estonianfestivals@gmail. com Eesti muusikafestivalid nüüd lihtsalt leitavad!
ENG / EST / RUS

Eesti muusikafestivalid nüüd lihtsalt leitavad!

Eesti muusikafestivalide katusorganisatsioon "Eesti Muusikafestivalid" avas uue veebilehe www.festivals.ee, kus on nüüd kergesti leitav nii eesti, inglise kui ka vene keeles 53 Eestis toimuva muusikafestivali info.
Eesmärk oli muuta veebileht tarbijasõbralikuks, et festivalide info oleks kergelt ja kiirelt leitav. Koduleht on heaks abimeheks kõikidele muusikasõpradele kui ka turismisektori töötajatele, kes leiavad siit etteulatavalt teavet nii sündmuste kuupäevade kui ka esinejate kohta. Jooksvalt saab ka toimuvate sündmuste infot muusikafestivalide ühistest sotsiaalmeedia kontodelt nii Instagramist (Estonianfestivals) kui ka Twitterist (EstlandFestland).
2002. aastal asutatud festivalide katusorganisatsioon "Eesti Muusikafestivalid" koondab endas 53 Eestis toimuvat muusikafestivali ning on Euroopa Festivalide Assotsiatsiooni liige (EFA).

http://www.festivals.ee

http://twitter.com/EstlandFestland

http://instagram.com/EstonianFestivalsInfo: Signe Kiis
tel. 56 678 695
estonianfestivals@gmail.com

August 2020
ETKNRLP
     12
3 456789
10111213141516
17181920212223
24 25 26 27282930
31      
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Eesti muusikafestivalid nüüd lihtsalt

Eesti muusikafestivalid nüüd lihtsalt

Eesti muusikafestivalide katusorganisatsioon "Eesti Muusikafestivalid" avas uue veebilehe www.festivals.ee, kus on nüüd kergesti leitav nii eesti, inglise kui ka vene keeles 53 Eestis toimuva muusikafestivali info.Eesmärk oli muuta veebileht tarbijasõbralikuks, et festivalide info oleks kergelt ja kiirelt leitav. Koduleht on heaks abimeheks kõikidele muusikasõpradele kui ka turismisektori töötajatele, kes leiavad siit etteulatavalt teavet nii sündmuste kuupäevade kui ka esinejate kohta. Jooksvalt saab ka toimuvate sündmuste infot muusikafestivalide ühistest sotsiaalmeedia kontodelt nii Instagramist (Estonianfestivals) kui ka Twitterist (EstlandFestland).2002. aastal asutatud festivalide katusorganisatsioon "Eesti Muusikafestivalid" koondab endas 53 Eestis toimuvat muusikafestivali ning on Euroopa Festivalide Assotsiatsiooni liige (EFA).http://www.festivals.eehttp://twitter.com/EstlandFestlandhttp://instagram.com/EstonianFestivalsInfo: Signe Kiistel. 56 678 695estonianfestivals@gmail.com

Eesti muusikafestivalid nüüd lihtsalt leitavad!

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »