Tallinna talvefestival Tallinna talvefestival Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii nii Kaarli ja Rootsi-Mihkli kirikusse kui ka Mustpeade Majja! Festivali kunstiline juht on ooperilaulja Pille Lill. ee Tallinna talvefestival
ENG / EST / RUS

Tallinna talvefestival

13.-21. veebr. 2021 Tallinn

Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii nii Kaarli ja Rootsi-Mihkli kirikusse kui ka Mustpeade Majja!
Festivali kunstiline juht on ooperilaulja Pille Lill.

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006. aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas.

Festivali raames toimub 8 kontserti, kus astuvad ülesse nii Eesti noored kui tipp-interpreedid ja ka külalisesineja Norrast. Festivali pärliks on Aksel Kolstad, kes on Norra tunnustatud pianist ja püstijala koomik. 


Juba 14. aastat järjest viime läbi festivali raames heateo algatuse Tõsta pilk ja ava süda, kus 2021. aastal kogume vahendeid teistkordselt SOS lasteküla andekatele lastele muusikainstrumentide soetamisel.

Festivali korraldaja: Muusikute fond PLMF
E-post:
Koduleht: www.plmf.ee

EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna talvefestival

Tallinna talvefestival

Tallinna Talvefestival motoga "Tõsta pilk ja ava süda" on alates 2006 aastast pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas Festival toob pimedasse veebruarikuusse pisut valgust ning ootab kontserdipublikut nii nii Kaarli ja Rootsi-Mihkli kirikusse kui ka Mustpeade Majja!Festivali kunstiline juht on ooperilaulja Pille Lill.

Tallinna talvefestival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »