Haapsalu T¹aikovski festival Haapsalu T¹aikovski festival Järjekordsel T¹aikovski festivalil toimuvad kontserdid Haapsalu ajaloolistes kontserdipaikades. Hubased saalid ja intiimne õhkkond pakuvad inspireerivaid loomingulisi kontakte ja eredaid elamusi. Esimest korda kutsume publiku uuenenud väikesesse linnusesse. Festivalikavale annavad tooni vene viiuldaja Dmitri Sinkovski koos Tallinna Kammerorkestriga, legendaarne Terem Kvartett, kõrgetasemeline Festino kammerkoor Peterburist, uued klassikatähed ning mitu teist põnevat muusikut ja programmi. Jätkub lastekontserdi ja teatrietenduse traditsioon ning festivalipäevad lõpetame öökontsertidega, mis lummavad atmosfääri ja muusikalise küpsusega. Päevad täis muusikat, rõõmu ja päikest! write(' '+ts1+ts2+' '); pile[no-Smpam)t@concert.ee Haapsalu T¹aikovski festival
ENG / EST / RUS

Haapsalu T¹aikovski festival

25.-28. juunil 2020 Haapsalu

Järjekordsel T¹aikovski festivalil toimuvad kontserdid Haapsalu ajaloolistes kontserdipaikades. Hubased saalid ja intiimne õhkkond pakuvad inspireerivaid loomingulisi kontakte ja eredaid elamusi. Esimest korda kutsume publiku uuenenud väikesesse linnusesse. Festivalikavale annavad tooni vene viiuldaja Dmitri Sinkovski koos Tallinna Kammerorkestriga, legendaarne Terem Kvartett, kõrgetasemeline Festino kammerkoor Peterburist, uued klassikatähed ning mitu teist põnevat muusikut ja programmi. Jätkub lastekontserdi ja teatrietenduse traditsioon ning festivalipäevad lõpetame öökontsertidega, mis lummavad atmosfääri ja muusikalise küpsusega. Päevad täis muusikat, rõõmu ja päikest!

Haapsalu T¹aikovski festival

Korraldaja: SA Eesti Kontsert
https://tchaikovskyfestival.ee/

Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Haapsalu T¹aikovski festival

Haapsalu T¹aikovski festival

Korraldaja: SA Eesti Kontsert https://tchaikovskyfestival ee/ es1 = 'mailto:pilet@&#x'; es2 = '63;oncert Järjekordsel T¹aikovski festivalil toimuvad kontserdid Haapsalu ajaloolistes kontserdipaikades. Hubased saalid ja intiimne õhkkond pakuvad inspireerivaid loomingulisi kontakte ja eredaid elamusi. Esimest korda kutsume publiku uuenenud väikesesse linnusesse. Festivalikavale annavad tooni vene viiuldaja Dmitri Sinkovski koos Tallinna Kammerorkestriga, legendaarne Terem Kvartett, kõrgetasemeline Festino kammerkoor Peterburist, uued klassikatähed ning mitu teist põnevat muusikut ja programmi. Jätkub lastekontserdi ja teatrietenduse traditsioon ning festivalipäevad lõpetame öökontsertidega, mis lummavad atmosfääri ja muusikalise küpsusega. Päevad täis muusikat, rõõmu ja päikest!

Haapsalu T¹aikovski festival

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »