Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin'' kooridele ja duettidele Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin'' Aastast 2014 on Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus korraldanud pop/jazz konkurssfestivali Lauluragin. Alates 2015. aastast on festival rahvusvaheline. Festivali kunstiline juht on Toomas Voll. Zürii liikmetena on kaasatud oma ala spetsialistid, näiteks Sirje Medell, Juki Välipakka, Janis Ozols, Mare Väljataga, Laura Jºkabson. Festival toimub kahes voorus, neist esimene on demovoor ja teine konkurss. Festivali teise vooru valitakse kuni 10 koori ja 20 duetti. Konkursil saadab koore Antti Kammiste saateansambel. Festivalil on osalenud koore ja duette Soomest, Lätist ja palju tunnustatud kollektiive Eestist. Konkurssfestival Lauluragin on kujunenud vahvaks traditsiooniks ning on kindlalt kinnitanud kanda Eesti muusikamaastikul! ee Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin'' kooridele ja duettidele
ENG / EST / RUS

Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin'' kooridele ja duettidele

5.-6. nov. 2022 Valga

Aastast 2014 on Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus korraldanud pop/jazz konkurssfestivali Lauluragin.
Alates 2015. aastast on festival rahvusvaheline.

Festivali kunstiline juht on Toomas Voll. Zürii liikmetena on kaasatud oma ala spetsialistid, näiteks Sirje Medell, Juki Välipakka, Janis Ozols, Mare Väljataga, Laura Jºkabson. Festival toimub kahes voorus, neist esimene on demovoor ja teine konkurss.
Festivali teise vooru valitakse kuni 10 koori ja 20 duetti. Konkursil saadab koore Antti Kammiste saateansambel.
Festivalil on osalenud koore ja duette Soomest, Lätist ja palju tunnustatud kollektiive Eestist.
Konkurssfestival Lauluragin on kujunenud vahvaks traditsiooniks ning on kindlalt kinnitanud kanda Eesti muusikamaastikul!

Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin'' kooridele ja duettidele

Festivali korraldab Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus -
Kunstiline juht: Toomas Voll,

Lauluragin 2021 kutsus osalema!

Tere, head sõbrad!

VI rahvusvaheline duettide ja kooride pop/jazz  konkurss-festival Lauluragin 2021 kutsus “ragistama” Valka  06.-07. novembril 2021!

Konkurss on aasta aastalt muutunud populaarsemaks ja kogub tuntust ka välismaal. Eriti tore on, et saime Lauluragina kooride võistluse juurde liita ka duettide konkursi. Viimased kaks aastat on näidanud, et huvi duettide võistlusformaadi vastu on väga suur. Ka kooride huvi on tõusuteel ja see teeb siiralt head meelt!

Lisainfo www.lauluragin.ee

 

VI rahvusvaheline pop/jazz konkurss-festival “LAULURAGIN 2021” kooridele ja duettidele toimus 6.‒ 7. november Valgas.

 

Konkursi tingimused

Konkursile ootame koore ja duette Eestist ja välismaalt. Vanusepiirangut lauljatele pole. Konkurss toimub kahes kategoorias: koorid (sõltumata koori liigist) ja duetid. Konkursi esimene voor ehk demovoor ja teine voor ehk finaal.

 

Demovoor

Registreerimistähtaeg demovooru oli 10. september 2021. Konkursil osalemiseks tuleb selleks kuupäevaks saata täidetud registreerimisankeet ja üks vabal valikul salvestatud pop/jazz ¾anris laul mp3-failina. Ankeeti saab täita elektrooniliselt konkursi kodulehel www.lauluragin.ee

 

 Finaal

®ürii valib demode põhjal finaali 10 koori ja 20 duetti. Finalistid tehakse teatavaks 15. septembriks konkursi kodulehel. 25. septembriks ootame finalistidelt elektrooniliselt saadetuna järgmisi andmeid:

· CV ( lühike koori tutvustav jutt )

· koori foto JPG formaadis 

· kahe laulu noodid – arvutis tehtud või trükitud noodigraafika, autorid, seadjad, laitmatu vormikirjeldus kõigi ette nähtud osutusmärkidega, akordimärgid jne. 

NB! Duettidelt CV-d ja fotot ei nõuta.

- Finaalis osalemise tasu koorile on 100 eurot ja duetile 20 eurot ning see tuleb tasuda 25. septembriks 2021 Valga Vallavalitsuse a/aEE491010202000577004 SEB Pank märgusõna “Lauluragin” ja koori nimi või dueti puhul lauljate nimed.

 

Programm (kava kooridele)

- kava pikkus max 10 minutit, aja ületamise eest annab ¾ürii miinuspunkte

- ettekanne konkursi finaalis toimub Antti Kammiste saatebändiga

- ette tuleb kanda 2 laulu (erinevad karakterid):

1. pop- või jazzteos oma maa autoritelt ja emakeeles

2. pop- või jazzteos maailmamuusikast

NB! Üks kahest teosest võib olla esitatud ka a`capella.

 

Programm (kava duettidele)

  • esitatakse üks pop- või jazzteos, keelelisi nõudeid ei esitata
  • esituse saateks võib kasutada fonogrammi (audio CD) või klaverit
  • duetid taustalauljaid kasutada ei tohi (ei fonogrammis ega live ‘s).

 

Koore ja duette hindab rahvusvaheline ¾ürii.

 

Preemiad:                  Koorid      Duetid

I koht     500€        150€

II koht     300€       100€

III koht    200€       75€

Konkursi ¾üriil on õigus välja anda täiendavaid eripreemiaid

Täpne info festivali ajakava ja korralduse (majutus, toitlustus) osas edastatakse finalistidele  hiljemalt 25. septembriks.

 

VI rahvusvahelise pop/jazz konkurss-festivali “LAULURAGIN 2021” kooridele ja duettidele korraldaja on Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus.

 

Festivali kunstiline juht Toomas Voll, tel +372 522 2395,

Korraldaja esindaja Kaja Sisask, tel +372 5349 4175,

 

August 2022
ETKNRLP
1 234567
8 9 10 11 12 1314
151617 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
293031    
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin''

Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin''

Festivali korraldab Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus - es1 = 'mailto:kaja@v'; es2 = ';algakultuur '; es3 = '5;keskus ee'; ts1 = 'kaja@valg&#'; ts2 = '97;kultuurikesk'; ts3 = 'us.ee'; document Aastast 2014 on Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus korraldanud pop/jazz konkurssfestivali Lauluragin. Alates 2015. aastast on festival rahvusvaheline. Festivali kunstiline juht on Toomas Voll. Zürii liikmetena on kaasatud oma ala spetsialistid, näiteks Sirje Medell, Juki Välipakka, Janis Ozols, Mare Väljataga, Laura Jºkabson. Festival toimub kahes voorus, neist esimene on demovoor ja teine konkurss.Festivali teise vooru valitakse kuni 10 koori ja 20 duetti. Konkursil saadab koore Antti Kammiste saateansambel.Festivalil on osalenud koore ja duette Soomest, Lätist ja palju tunnustatud kollektiive Eestist.Konkurssfestival Lauluragin on kujunenud vahvaks traditsiooniks ning on kindlalt kinnitanud kanda Eesti muusikamaastikul!

Rahvusvaheline Pop/jazz konkurss-festival ''Lauluragin'' kooridele ja duettidele

www.festivals.ee © 2019 Estonian Music Festivals »