Muusikafestival müriaadFEST Muusikafestival müriaadFEST Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) muusikafestival müriaadFEST ühendab tervet EMTA-t ja toob ühe oktoobrikuu nädala jooksul kokku muusika interpretatsiooni, heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ning kaasaegsete etenduskunstide tudengid ja õppejõud. Festival annab publikule hea ülevaate sellest mitmetahulisest tööst, mida Eesti ainsas muusikakõrgkoolis tehakse. Lisaväärtusena tuuakse festivalilavale ka külalisi välisriikidest, mis pakub rikastavaid kogemusi nii kaasategevatele tudengitele kui ka publikule. Festivali kavast leiab nii kontserte ja etendusi kui ka töötubasid ja seminare. Esmakordselt toimub festivali raames vestlussari, mis annab võimaluse arutleda ja mõtteid vahetada erinevatel muusika, etenduskunstide ja ühiskonnaga seotud teemadel Muusikafestival müriaadFEST
ENG / EST / RUS

Muusikafestival müriaadFEST

20.-25. okt. 2023 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) muusikafestival müriaadFEST ühendab tervet EMTA-t ja toob ühe oktoobrikuu nädala jooksul kokku muusika interpretatsiooni, heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ning kaasaegsete etenduskunstide tudengid ja õppejõud. Festival annab publikule hea ülevaate sellest mitmetahulisest tööst, mida Eesti ainsas muusikakõrgkoolis tehakse. Lisaväärtusena tuuakse festivalilavale ka külalisi välisriikidest, mis pakub rikastavaid kogemusi nii kaasategevatele tudengitele kui ka publikule. Festivali kavast leiab nii kontserte ja etendusi kui ka töötubasid ja seminare.

Muusikafestival müriaadFEST

Korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Vaata festivali programmi eamt.ee
https://emtasaalid.ee/myriaadfest/

Festival 2023: Muusika- ja Teatriakadeemia esindusfestival MyriaadFEST 2023 toob kokku muusika interpretatsiooni, kompositsiooni, improvisatsioonilise muusika ja etenduskunstide üliõpilased ja õppejõud. Festivalil on külalisi ka välisriikidest, mis pakub rikastavaid elamusi nii osalevatele õpilastele kui ka publikule. Kavas on kontserdid ja etendused, avatud tunnid ja meistriklassid. Esmakordselt toimub festivali raames vestlussari, mis annab võimaluse arutleda ja mõtteid vahetada erinevatel muusika, etenduskunstide ja ühiskonnaga seotud teemadel.

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695

Kodulehe tegemine aara.ee

Muusikafestival müriaadFEST

Muusikafestival müriaadFEST

Korraldaja: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Vaata festivali programmi eamt ee https://emtasaalid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) muusikafestival müriaadFEST ühendab tervet EMTA-t ja toob ühe oktoobrikuu nädala jooksul kokku muusika interpretatsiooni, heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ning kaasaegsete etenduskunstide tudengid ja õppejõud. Festival annab publikule hea ülevaate sellest mitmetahulisest tööst, mida Eesti ainsas muusikakõrgkoolis tehakse. Lisaväärtusena tuuakse festivalilavale ka külalisi välisriikidest, mis pakub rikastavaid kogemusi nii kaasategevatele tudengitele kui ka publikule. Festivali kavast leiab nii kontserte ja etendusi kui ka töötubasid ja seminare.

Muusikafestival müriaadFEST

www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »