Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika festival Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika Festival toimub tänavu juba kaheksandat korda ning on meie elanike ja külaliste poolt hinnatud suvine tippkultuurisündmus. Kõrgetasemelisi klassikalise muusika kontserte on igal kohalikul kultuurihuvilisel ja Valgamaa külalisel võimalus nautida ilusal suveõhtul suurepärastes kontserdipaikades. Valga vallas ja Valkas toimuvad kontserdid seitsmes pühakojas: Valga Jaani, Apostlik Õigeusu Issidori, Rooma-Katoliku Pühavaimu, Karula Maarja, Hargla, Laatre ja Valka Luga¾i kirikus. Festivali kunstiliseks juhiks on ooperilaulja Pille Lill Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika festival
ENG / EST / RUS

Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika festival

6.-23. juulil 2023 Valga-Valka

Festival toimub tänavu juba kaheksandat korda ning on meie elanike ja külaliste poolt hinnatud suvine tippkultuurisündmus. Kõrgetasemelisi klassikalise muusika kontserte on igal kohalikul kultuurihuvilisel ja Valgamaa külalisel võimalus nautida ilusal suveõhtul suurepärastes kontserdipaikades. Valga vallas ja Valkas toimuvad kontserdid seitsmes
pühakojas: Valga Jaani, Apostlik Õigeusu Issidori, Rooma-Katoliku Pühavaimu, Karula Maarja, Hargla, Laatre ja Valka Luga¾i kirikus.

Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika festival

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF
E-post:
Koduleht: www.plmf.ee
Festivali kunstiline juht: Pille Lill
Tel: +372 5114077

Festivali kunstiliseks juhiks on ooperilaulja Pille Lill ning korraldajaks Muusikute fond PLMF.

Festival 2023: 

Valga-Valka Seitsme Kiriku Suvemuusika festival toob kirikutesse Valga vallas ja Valkas suurepärased esinejad ja tipptasemel kultuuri. Kolmel juulikuu nädalal, 6.-25.07, saab kauneid kontserte kuulata seitsmes Valga-Valka kirikus. Festival algab 6. juulil, mil Valga Jaani kirikus toimub kell 19 kontsert pealkirjaga “Ukraina värvid", kus esinevad Donbassist pärit väljapaistev bass Pavlo Balakin ja Tiia Tenno orelil.

Kava:


6.07 kl 19 Valga Jaani kirik
UKRAINA VÄRVID Pavlo Balakin (bass) ja Tiia Tenno (orel)


9.07 kl 18 Hargla kirik
AKORDIONIÕHTU Duo Henri Zibo ja Mikk Langeproon


14.07 kl 19 Valga Rooma-Katoliku Pühavaimu kirik
LUX AETERNA Trio Aurum - Johanna Vahermägi (vioola, vokaal, klahvpill), Taavo Remmel (kontrabass), Mihkel Metsala (trompet)


16.07 kl 11 Karula kirik
VIIULIVIRTUOOSID Sigrid Kuulmann ja Kristina Kriit


17.07 kl 17 Valga Apostliku Õigeusu Issidori kirik
SEE PÄÄV NÜÜD MEILE KÄTTE SAI Ansambel Triskele


23.07 kl 14 Laatre kirik
HINGEMUUSIKA Marion Melnik (sopran) ja Maris Oidekivi-Kaufman (orel)


25.07 kell 19 Luga¾i kirik Valkas
ESTONIAN CELLO ENSEMBLE koosseisus Andreas Lend, Marius Järvi, Andres Metspalu, Johannes Sarapuu.


Piletid on müügis kohapeal. Hinnad on Valga ja Valka linnas 5/4€, maapiirkonna kirikutes 4/3€.
Iga ürituse kohta saab jooksvalt infot Facebookist , samuti www.plmf.ee ja www.valga.ee .

Festivali korraldab Valga Vallavalitsus koostöös kirikute ja Muusikute fondiga PLMF, festivali rahastab Valga Vallavalitsus koos Eesti Kultuurkapitaliga. Festivali kunstiliseks juhiks on ooperilaulja Pille Lill.

Juuli 2024
ETKNRLP
1 234567
891011121314
15 16 17 18 19 2021
22232425262728
293031    
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695

Kodulehe tegemine aara.ee

Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika

Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika

Festivali korraldab: Muusikute fond PLMF E-post: es1 = 'mailto:plm'; es2 = 'f@plmf ee'; ts1 = 'plmf@plmf.ee'; document Festival toimub tänavu juba kaheksandat korda ning on meie elanike ja külaliste poolt hinnatud suvine tippkultuurisündmus. Kõrgetasemelisi klassikalise muusika kontserte on igal kohalikul kultuurihuvilisel ja Valgamaa külalisel võimalus nautida ilusal suveõhtul suurepärastes kontserdipaikades. Valga vallas ja Valkas toimuvad kontserdid seitsmespühakojas: Valga Jaani, Apostlik Õigeusu Issidori, Rooma-Katoliku Pühavaimu, Karula Maarja, Hargla, Laatre ja Valka Luga¾i kirikus.

Valga-Valka Seitsme kiriku suvemuusika festival

www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »