Leigo järvemuusika Leigo järvemuusika Kvaliteetne ja jõuline emotsioon, mis elab meie hinges veel pikki kuid hiljem peale selle tegelikku toimumist, on midagi enamat kui lihtsalt üks hetk sõpradega „grüünes". Selles unistuses täiendavad esineja ja ümbritsev loodus koos elava tulega üksteist ehk loovad nii täiesti uue emotsionaalse keskkonna Leigo järvemuusika
ENG / EST / RUS

Leigo järvemuusika

8.-10. augustil 2024 Valga maakond, Palupea vald, Lutike küla

Kvaliteetne ja jõuline emotsioon, mis elab meie hinges veel pikki kuid hiljem peale selle tegelikku toimumist, on midagi enamat kui lihtsalt üks hetk sõpradega „grüünes".

Leigo järvemuusika
Foto Gregor Jürna

Leigo talu,
Lutike küla,
67504 Valga maakond
Eesti

www.leigo.ee/festival

 

Leigo on midagi enamat - see on ühe unistuse lugu. Kui Leigo peremees Tõnu Tamm 1981. aastal Leigole suvekodu otsima läks, ei suutnud ta sealt enam lahkuda. Vaid ühte väikest veesilma ja võsastunud maastikku vaadates tuli tal idee kujundada Leigost ilus järvistu. Pärast mitmeaastast tööd sündiski esimene järv, mille keskel on siiani vanade pajudega saareke. Just sellel saarel sai 1998 aastal teoks Tõnu siberirännakutel idanema hakanud unistus kuulata kaunist muusikat vabas looduses.
Usume, et Leigo on unikaalne festival terves Euroopas, kus kauni looduse ja sisuka muusika liit loovad ainulaadseid ja kestvaid elamusi. Just muusika ja looduse liit on see mis aitab paadunud rocki kuulajal mõista ka klassikalist muusikat ja ka vastupidi. Leigo Järvemuusika on klassikalise muusika festival, mis on inspireerinud ka etenduskunste. Leigol on kaks järvelava ning lava teatrimetsas müstilise tiigi kaldal.
Mida rohkem läheb aeg edasi, seda enam vajavad inimsed võimalusi mõtisklemiseks ja unistamiseks, et vabaneda mõneks viivuks igapäevasest töörutiinist. Igaüks meist võib ajatut muusikat kuulates unustada hetkeks reaalsuse ning harmoneeruda ümbritseva loodusega.
Selles unistuses täiendavad esineja ja ümbritsev loodus koos elava tulega üksteist ehk loovad nii täiesti uue emotsionaalse keskkonna.

Juuni 2024
ETKNRLP
     12
3456789
10 11 12 13141516
17181920212223
24 25 26 27 282930
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695

Kodulehe tegemine aara.ee

Leigo järvemuusika

Leigo järvemuusika

Foto Gregor Jürna Leigo talu, Lutike küla, 67504 Valga maakond Eesti es1 = 'mailto:info@l'; es2 = '01;igo.ee'; ts1 = 'info@leig&'; ts2 = '#x6f;.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); info[no-Smpam)@leigo.ee www Kvaliteetne ja jõuline emotsioon, mis elab meie hinges veel pikki kuid hiljem peale selle tegelikku toimumist, on midagi enamat kui lihtsalt üks hetk sõpradega „grüünes".

Leigo järvemuusika

www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »