Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika Aasta esimene festival, 1. -7. 01 toimuv bachFest, on pühendatud Johann Sebastian Bachi muusikale. Mis oleks aga festival ilma teiste barokiajastu heliloojate muusikata? Nimetagem vaid mõnda - François Couperin, Nicolas de Grigny või Antonio Vivaldi, kellest mõnega oli Johann Sebastian omal ajal ka tihedas kirja- ja noodivahetuses. Ei puudu aga ka haruldasemad pillid nagu paaniflööt, psalteerium, musette de cour või teremiin Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest Bach festival
ENG / EST / RUS

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest

1.-7. jaan. 2025 Tallinn Jaani kirik, Mustpeade maja

Aasta esimene festival, 1.-7.01 toimuv bachFest, on pühendatud Johann Sebastian Bachi muusikale. Mis oleks aga festival ilma teiste barokiajastu heliloojate muusikata?
Nimetagem vaid mõnda - François Couperin, Nicolas de Grigny või Antonio Vivaldi, kellest mõnega oli Johann Sebastian omal ajal ka tihedas kirja- ja noodivahetuses.

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest

Festivali korraldaja; Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ
Kunstiline juht Aare-Paul Lattik
Produtsent Kaia Lattikas

 

Festivali kontsertidel kuuleme hiilgavaid teoseid erinevate heliloojate sulest. Esitajateks on nimekad muusikud nii Eestist kui mujalt maailmast. Festivali ava- ja lõppkontserte raamivad alati Bachi suurteosed - kantaadid, orkestrisüidid, kontserdid. Iga aasta toob festival kuulajateni mitmeid, kui mitte maailma, siis Eesti esiettekandeid kohe kindlasti, ka siis kui tegemist on sajanditevanuste teostega. Festivalil saab kuulata muusikat traditsioonilistele pillidele nagu orel, viiul, gamba, klaver, kitarr. Ei puudu aga ka haruldasemad pillid nagu paaniflööt, psalteerium, musette de cour või teremiin.

Juuli 2024
ETKNRLP
1 234567
891011121314
15 16 17 18 19 2021
22232425262728
293031    
EMF on EFA liige, vaata videot
Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika

Festivali korraldaja; Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ Kunstiline juht Aare-Paul Lattik Produtsent Kaia Lattikas Festivali kontsertidel kuuleme hiilgavaid teoseid erinevate heliloojate sulest Esitajateks on nimekad muusikud nii Eestist kui mujalt maailmast Aasta esimene festival, 1.-7.01 toimuv bachFest, on pühendatud Johann Sebastian Bachi muusikale. Mis oleks aga festival ilma teiste barokiajastu heliloojate muusikata?Nimetagem vaid mõnda - François Couperin, Nicolas de Grigny või Antonio Vivaldi, kellest mõnega oli Johann Sebastian omal ajal ka tihedas kirja- ja noodivahetuses.

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest

Bach festival
www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »