Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on juba kümmekond aastat olnud kontserdiagentuuri Ars Musica Estonica traditsiooniline uusaastatervitus linnaelanikele ja külalistele. Aasta esimene festival algab 1. jaanuaril ja pakub nädala jooksul kontserte muusikaajaloo meistriteostega. Ei puudu aga ka haruldasemad pillid nagu paaniflööt, psalteerium, musette de cour või teremiin Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest Bach festival
ENG / EST / RUS

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest

1.-7. jaan. 2025 Tallinn Jaani kirik, Mustpeade maja

Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on juba kümmekond aastat olnud kontserdiagentuuri Ars Musica Estonica traditsiooniline uusaastatervitus linnaelanikele ja külalistele. Aasta esimene festival algab 1.jaanuaril ja pakub nädala jooksul kontserte muusikaajaloo meistriteostega.

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest

Festivali korraldaja; Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ
Kunstiline juht Aare-Paul Lattik
Produtsent Kaia Lattikas

 

Aasta esimene festival, 1.-7.01 toimuv bachFest, on pühendatud Johann Sebastian Bachi muusikale. Mis oleks aga festival ilma teiste barokiajastu heliloojate muusikata?
Nimetagem vaid mõnda - François Couperin, Nicolas de Grigny või Antonio Vivaldi, kellest mõnega oli Johann Sebastian omal ajal ka tihedas kirja- ja noodivahetuses.
Festivali kontsertidel kuuleme hiilgavaid teoseid erinevate heliloojate sulest. Esitajateks on nimekad muusikud nii Eestist kui mujalt maailmast. Festivali ava- ja lõppkontserte raamivad alati Bachi suurteosed - kantaadid, orkestrisüidid, kontserdid. Iga aasta toob festival kuulajateni mitmeid, kui mitte maailma, siis Eesti esiettekandeid kohe kindlasti, ka siis kui tegemist on sajanditevanuste teostega. Festivalil saab kuulata muusikat traditsioonilistele pillidele nagu orel, viiul, gamba, klaver, kitarr. Ei puudu aga ka haruldasemad pillid nagu paaniflööt, psalteerium, musette de cour või teremiin.

 

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695 

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika

Festivali korraldaja; Eesti Kammermuusika Ühing MTÜ Kunstiline juht Aare-Paul Lattik Produtsent Kaia Lattikas Aasta esimene festival, 1 -7 Johann Sebastian Bachi loomingule pühendatud muusikafestival on juba kümmekond aastat olnud kontserdiagentuuri Ars Musica Estonica traditsiooniline uusaastatervitus linnaelanikele ja külalistele. Aasta esimene festival algab 1.jaanuaril ja pakub nädala jooksul kontserte muusikaajaloo meistriteostega.

Tallinna rahvusvaheline Bachi muusika festival bachFest

Bach festival
www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »