Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval'' Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval'' Oktoobris toimuv rahvusvaheline orelifestival “Reval” toob elevust Tallinna kirikute ja katedraalide maailmas täitsa ainulaadsete orelite ümber. Tipporganistid Eestist ja välismaalt tutvustavad oma maa orelipärandit ja tutvuvad samas meie orelimuusika ja oreliehituskultuuriga. write(' '+ts1+ts2+ts3+' '); kaia[no-Smpam).lattikas@estoniansinfonietta.ee Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval''
ENG / EST / RUS

Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval''

2.-6. okt. 2024 Tallinn

Oktoobris toimuv rahvusvaheline orelifestival “Reval” toob elevust Tallinna kirikute ja katedraalide maailmas täitsa ainulaadsete orelite ümber. Tipporganistid Eestist ja välismaalt tutvustavad oma maa orelipärandit ja tutvuvad samas meie orelimuusika ja oreliehituskultuuriga.

Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval''

Eestis autentselt säilinud orelid on maailmamastaabis haruldus. Festivalil kuuleb orelit nii soolopillina kui ka suuremates koosseisudes koos koori, orkestrite või hoopis väiksemate kammeransamblitega.
Tahad kuulata maailma parimaid orelimängijaid ja põnevaid kavu - tule orelifestivalile “Reval”!

Korraldaja: Revalfestival MTÜ
Kunstiline juht Aare-Paul Lattik
Produtsent Kaia Lattikas

Estonian Music Festivals • • +372 56 678 695

Kodulehe tegemine aara.ee

Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval''

Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval''

Eestis autentselt säilinud orelid on maailmamastaabis haruldus Festivalil kuuleb orelit nii soolopillina kui ka suuremates koosseisudes koos koori, orkestrite või hoopis väiksemate kammeransamblitega Oktoobris toimuv rahvusvaheline orelifestival “Reval” toob elevust Tallinna kirikute ja katedraalide maailmas täitsa ainulaadsete orelite ümber. Tipporganistid Eestist ja välismaalt tutvustavad oma maa orelipärandit ja tutvuvad samas meie orelimuusika ja oreliehituskultuuriga.

Tallinna Rahvusvaheline Orelifestival ''Reval''

www.festivals.ee © 2024 Estonian Music Festivals »